Antalhegyi MEDOSZ Vendégház Szigliget
8264 Szigliget, Antalhegyi u. 23.

Antalhegyi MEDOSZ Vendégház Szigliget a térképen

Szállások Szigliget városában
Wellness csomagok Szigliget városában

Antalhegyi MEDOSZ Vendégház Szigliget vélemények

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
A szállás egy domboldalon van, ahonnan szinte az egész Balatont belátni. Csönd van és nyugalom. A város zsivaja ide nem hallatszik fel. Nincs más zaj, csak a madarak csivitelése. Az egész napos fürdőzés vagy kirándulás után garantált a jó alvás. Többféle szálláslehetőség közül lehet választani: a modern lakosztálytól a különálló, két szobás, nappalis faházig.

voti TOP szállásértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
A szálláshely az ország egyik legcsodálatosatóbb, legszebb városában található- közel a várhoz. Régebbens okat jártunk erre, szeretem a várakat- szeretek ott bóklászni, csodálatos a várból a kilátás a környző tájra és legfőképpena Balatonra! ! ! Egy koncert miatt jöttünk ide és 1 napot megszálltunk itt-és megérte. Tökéletes nyugalom,profi kiszolhgálás, remek ételek és jó hangulat.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a párommal a szálláson. Gyermek tábornak épült de mára mindenkit szívesen fogadnak,korszerűsítések után mindenkinek aki a csendet,nyugalmat kedveli csak ajánlani tudom. Környéken a legalacsonyabb árakkal rendelkeznek,reggeli a szállás árban benne van de külön igény szerint meleg étellel is szolgálnak ami szintén meglepő módon a legkedvezőbb.

Haus Jeremias therme
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.09.30-ig
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 8.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hunguest Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.07.03-ig

Szállodák Szigliget környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

SzigligetX