Antalhegyi MEDOSZ Vendégház Szigliget
8264 Szigliget, Antalhegyi u. 23.

Antalhegyi MEDOSZ Vendégház Szigliget a térképen

Szállások Szigliget városában
Wellness csomagok Szigliget városában

Antalhegyi MEDOSZ Vendégház Szigliget vélemények

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
A szállás egy domboldalon van, ahonnan szinte az egész Balatont belátni. Csönd van és nyugalom. A város zsivaja ide nem hallatszik fel. Nincs más zaj, csak a madarak csivitelése. Az egész napos fürdőzés vagy kirándulás után garantált a jó alvás. Többféle szálláslehetőség közül lehet választani: a modern lakosztálytól a különálló, két szobás, nappalis faházig.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
A szálláshely az ország egyik legcsodálatosatóbb, legszebb városában található- közel a várhoz. Régebbens okat jártunk erre, szeretem a várakat- szeretek ott bóklászni, csodálatos a várból a kilátás a környző tájra és legfőképpena Balatonra! ! ! Egy koncert miatt jöttünk ide és 1 napot megszálltunk itt-és megérte. Tökéletes nyugalom,profi kiszolhgálás, remek ételek és jó hangulat.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a párommal a szálláson. Gyermek tábornak épült de mára mindenkit szívesen fogadnak,korszerűsítések után mindenkinek aki a csendet,nyugalmat kedveli csak ajánlani tudom. Környéken a legalacsonyabb árakkal rendelkeznek,reggeli a szállás árban benne van de külön igény szerint meleg étellel is szolgálnak ami szintén meglepő módon a legkedvezőbb.

Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
Érvényes: 2020.04.08-ig
Batthyány Kúria
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 32.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Aquamarin
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Szigliget környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

SzigligetX