Csalódás

Csobogó Étterem SzilvásváradCsobogó Étterem Szilvásvárad a térképen

Szörnyű 2019. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. július 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Már nem először ültünk be ide egy kiadós séta után egy jó ebédre. Sajnos csalódnunk kellett. A minket fogadó pincér úgy viselkedett mintha még mi tennénk szívességet hogy ott szeretnénk fogyasztani.
Nem volt itallap, de rendeltünk két limonádét, utólag kiderült, hogy darabja 1000 forint ami azért szerintem elég túlzás.
Rendeltünk tárkonyos vadragu levest ami nagyon finom volt csak nem az amit rendeltünk. Tárkony nem volt benne kb semmi, hús egy db.
A főétel pedig szarvassült polentával, a férjemnek pedig velővel töltött rántott hús.
Az ő étele finom volt, az enyém vmi borzalom.. ott kezdődött hogy elvágni sem lehetett a húst. a vadhús inas, tudom, de ez konkrétan szinte ehetetlen volt..
Ittunk még egy kávét és 12 ezret fizettünk. Szerintem iszonyat túlárazott volt a hely és még b.nkók is voltak.
Többször nem próbálkozunk....
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Szörnyű
Csobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/ital

Csobogó Étterem további értékelései

2023.09.25a párjával
Egyik nap délután Párommal ketten sétálgattunk a közelben és szerettünk volna valahol meginni egy finom kávét. Pár nappal korábban már beszélgettük, hogy kívülről milyen hangulatos a hely - hát most be is mentünk. Az étteremben hiába vártunk a pultnál, oda nem jött hosszú percekig senki... így...
2023.08.08a párjával
legjobb hely Szilvásváradon! nagy választék, finom ételek, családi hangulat MINDENKINEK AJÁNLOM!
2022.06.25a párjával
Nyári hétköznap délután, vendég alig, a pincér rögtön jön, nagyon udvarias!! A pisztrángot tényleg most sütik, várunk. Az egészben sült - rendben, a köretnek kért gnocchi kemény, a zöldségek úsznak az olajban. A mandulás pisztránfiléből is csepeg, amúgy teljesen ízetlen. A "ropogós salátaágy"...
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.