3348 Szilvásvárad, Szalajka völgy

285. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

magyar, Nemzetközi
diétás ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Diners Club
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Csobogó Étterem Szilvásvárad bemutatkozása

Éttermünk 40 fős, melyet télen a kandallóban parázsló tűz tesz még hangulatosabbá.

Tavasztól késő őszig a látványgrillel és koktélbárral felszerelt 120 fős kerthelyiségünk kínál különleges élményt a malomkeréken csörgedező Szalajka-patak ... Tovább >>

Tavasztól késő őszig a látványgrillel és koktélbárral felszerelt 120 fős kerthelyiségünk kínál különleges élményt a malomkeréken csörgedező Szalajka-patak látványával.

Étlapunkról modern és hagyományos ételeink mellett kitűnő pálinkák és borok közül választhatnak.

Ezen kívül változatos napi ajánlatot, valamint csoportoknak kedvezményes menüt biztosítunk. Vállaljuk különféle rendezvények lebonyolítását is:
osztálytalálkozók,
névnapok,
születésnapok,

keresztelők,
házassági évfordulók, stb.

Szeretettel várjuk kedves régi és új vendégeinket!

Csobogó Étterem Szilvásvárad képei

Csobogó Étterem Szilvásvárad vélemények

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 26.
Már sokadik ízben jártunk az étteremben. családi ünneplésre foglaltunk asztalt. Kellemes idő volt és a kert helységben foglalhattunk helyet. Több féle ételt választottunk. Volt ami a megszokottnál talán kisebb adag volt. Viszont ízletesek voltak, kivéve a sült kacsacomb. A limonádé kellemesen hűtött, a kávé kellően forró. A kiszolgálás udvarias.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Évek óta jártunk ide, de talán most utoljára ültünk be ide. A kiszolgálás mindig nagyon nyájas volt. Talán túlságosan is, de a mostani az igen kettősre sikerült. Az egyik pincér nagyon kimért, távolságtartó volt a másik hozta a régi formát és nyájas volt. Az étel ami ugyan nem volt rossz, de a tárkonyos vadragu leves minden volt csak nem tárkonyos és nem vadragu.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Már nem először ültünk be ide egy kiadós séta után egy jó ebédre. Sajnos csalódnunk kellett. A minket fogadó pincér úgy viselkedett mintha még mi tennénk szívességet hogy ott szeretnénk fogyasztani. Nem volt itallap, de rendeltünk két limonádét, utólag kiderült, hogy darabja 1000 forint ami azért szerintem elég túlzás.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kiadós séta után ebédre tértem be. Vadragu leves és sült pisztráng friss salátával volt a menü. A leves ízletes, kiadós volt. A pisztráng sajnos sótlan, így kissé íztelen, valamint a pluszban kért fokhagymás tejföl ugyancsak, fölösleges volt kérni hozzá. A kinti részen ültem le, az asztallapon a korhadt rész nem igazán vendégmarasztaló.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Minden finom volt.A pincér udvarias volt.Gyors precíz kiszolgálás.Ajánlom mindenkinek aki erre jár. Tiszta volt az étterem,jó környezet megfelelő hangulat.
Az ár megfizethető persze nem olcsó kategória de akinek nem jó fentebb vannak büfék.Na azokról vannak vélemények leginkább...köszönöm

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Téli kirándulás Szilvásváradon. . A Szalajka völgyfelé több étteremből tudunk még télen is választani. . A figyelmünket akinti ttábla hivta fel,,menü. . . Barack leves, rántott pisztráng, saláta ágyon. Ehhez kedvet kaptunk. . Hangulatos helyiség, kékfestő dekorációval, téga mintázatú falakkal izléses a benyomás. Szinte lesem ültünk,máris az udvarias pincér hozta az étlapot.
Tata

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Nagyon finom ételek, gyönyörű környezet ,kedves személyzet a pisztrángjuk nagyon finom és este a koktéljaik is egy teljesen más hangulatot varázsolva. Csak ajánlani tudom!

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 8.
Októberben, csodás őszi napon ( hétköznap ) betértünk az étterembe. Inkább ne tettük volna. Alig volt vendég, egy fiatalember volt a pincér. Az étlap kritikán aluli, a terítő koszos, várakozni kellett még az italra is. Az étel választék siralmas, kérdéseinkre a pincér flegmán, udvariatlanul válaszolt.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Kb 20 perc után kaptunk 3-an 2 db étlapot, itallap nélkül. Majd újabb 1,5 óra várakozás után egy teljesen ízetlen/sótlan pisztráng ételt kaptunk 3300 ft-ért. A felszolgáló stílusa is hagyott némi kívánnivalót maga után, az erős forgalom ugyanis nem mentség arra, hogy kikapja a kezemből az étlapot, amikor még be sem fejeztem a rendelés leadását.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Szép a kerthelyiség, finom az étel, kedvesek a pincérek. Nem bántam meg, pedig csak úgy az utcáról mentünk be

Legnépszerűbb csomagok Szilvásváradon és környékén
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
2020.03.06. - 2020.12.31.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 15.704 - 25.761,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, szaunarituálékkal, játszóház használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.01. - 2020.10.22.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.752,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.04. - 2021.06.23.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Róma Apartmanház
Bogács
Bükk Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék pezsgővel, sétakocsikázással, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2020.12.28.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Kikelet Club Hotel Szilvásvárad
Kastélyhotel Sasvár Szilvásvárad
Egyet fizet Kettőt kap 2=3
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Csobogó Étterem SzilvásváradX