Szalajka Liget Hotel étterme Szilvásvárad

4,2
a 19 szilvásváradi étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Szalajka Liget Hotel étterme Szilvásvárad
Szalajka Liget Hotel étterme SzilvásváradSzalajka Liget Hotel étterme Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel étterme Szilvásvárad bemutatkozása

130 fős éttermünk magyaros ízekkel várja vendégeit. A terem mellett található és azzal összenyitható konferenciateremmel együtt 200 fős rendezvényre alkalmas terület várja a konferenciázó, esküvőt szervező vendégeinket. Rendezvényteraszunk grillpartik, baráti találkozók, céges vacsoraestek részére alkalmas.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással
Szobaárak félpanziós ellátással
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Szalajka Liget Hotel étterme Szilvásvárad vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 2.a párjával járt itt
Szilvásváradi kirándulásunk első napján tértünk be a hotel éttermébe ebédelni, mivel a honlapjukon láttuk, hogy menüs étkezési lehetőség is van 1. 000 Ft/fő áron. Annak ellenére, hogy nem szállóvendégek voltunk a pincér szívélyesen fogadott, mindvégig kedvesen, precízen szolgált ki minket.
Kiváló 2014. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes terasza van az étteremnek, ahonnan páratlan kilátás nyílik a Bükkre. Valami csodálatos volt az az ebédünk. Nagyon finom pisztrángot ettünk, a személyzet pedig rendkívül udvarias volt.
Olyan érzésem volt, mintha otthon lettem volna. Kár, hogy az én erkélyemről nincs ilyen pazar panoráma a teljes Bükkre :-)))
Szalajka Liget Hotel étterme Szilvásvárad - Külső kép
Szalajka Liget Hotel étterme válasza
Kedves Vendégünk !

Nagyon köszönjük kedves sorait, dicséretét ! Határtalan szilvásváradi szeretettel visszavárjuk !
2014. augusztus 6., Szalajka Liget Hotel étterme, front office manager
Szalajka Liget Hotel étterme Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradPark utca 25/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín
H-V
magyar, nemzetközi