Rudolph: Négy kellemes nap a Szalajka fogadóban - Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése
4. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Négy kellemes nap a Szalajka fogadóban

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Nagyon jó helyen helyezkedik el. A recepciós hölgyek nagyon segítőkészek, mosolyogva segítenek, le a kalappal! A reggeli nagyon rendben van, az ebéd átlagos.(Félpanzió) Bár itt ettem életem legjobb gombalevesét.(Vallató leves) Sajnos két alkalommal nem azt kaptuk, amit rendeltünk: egyszer rántott, töltött csirkemell helyett, natúr rántott csirkemellet, egyszer pedig a párolt vajas zöldköret helyett hasábburgonyát?! Óriási ötlet, hogy az ebédet déltől bármilyen időpontban lehet kérni! Akár vacsoraként is! A wellnes rész meglepően sokszínű. Szobák egyszerűek, három csillagosak. Sajnos nyitott ablaknál minden konyhai illat beáramlik. Összegezve: erős háromcsillagos, nem több. Mindamellett érdemes itt tölteni néhány napot. Próbálják ki.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad
Egri út 2.

2020. január 17.
Ilyen durván becsapva régen éreztem magam! Tavaly januárban már jártunk ebben a fogadóban, és ahogy az éttermükre adott értékelésemből kiderül, teljesen meg voltunk elégedve a hellyel... Mivel sajnos dohányosok vagyunk, mindig le kellett az emeletről sétálnunk , ha rá akartunk gyújtani. Ezzel...

2019. október 23.
Tettszett a " nem csak a húszéveseké a világ" csomag ajánlat, benne az ajándék ajánlatok, melyet készségesen teljesítettek, továbbá, valamennyi szolgáltatás. Javaslat: jó lenne ha a hydromasszázs medence 21 óráig lenne nyitva.

2019. október 11.
A személyzet lekezelő, mogorva. A wellness részleg pocsék. A szaunák nem mindig voltak bekapcsolva, használhatatlan. Nem egy szállodában voltunk már, de ott mindig működött a wellness, nem voltak kikapcsolva a szaunák sehol sem. Még jó, hogy nem ez volt az elsődleges szempont a szállás...

Szalajka Fogadó, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Nem csak a 20 éveseké a világ (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-26 - 2020-12-31
 - Édes kettesben Szilvásváradon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-26 - 2020-12-31
 - Szilvásvárad, kényeztet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020-04-01 - 2020-11-01