Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad, Egri út 2.

Szalajka Fogadó Szilvásvárad a térképen

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése:

4. helyezett az 58 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Fogadó Szilvásvárad bemutatkozása

A Szalajka Fogadó és Étterem Szilvásváradon, a Bükk-hegység nyugati peremén álló hegyvidéki üdülőfalu központjában található.

Szalajka Fogadó Szilvásvárad képei

Szalajka Fogadó Szilvásvárad vélemények

2020. januárban járt itt
Értékelt: 2020. január 17.
Ilyen durván becsapva régen éreztem magam! Tavaly januárban már jártunk ebben a fogadóban, és ahogy az éttermükre adott értékelésemből kiderül, teljesen meg voltunk elégedve a hellyel. . . Mivel sajnos dohányosok vagyunk, mindig le kellett az emeletről sétálnunk , ha rá akartunk gyújtani. Ezzel semmi problémánk nem volt akkor.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Tettszett a " nem csak a húszéveseké a világ" csomag ajánlat, benne az ajándék ajánlatok, melyet készségesen teljesítettek, továbbá, valamennyi szolgáltatás. Javaslat: jó lenne ha a hydromasszázs medence 21 óráig lenne nyitva.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A személyzet lekezelő, mogorva. A wellness részleg pocsék. A szaunák nem mindig voltak bekapcsolva, használhatatlan. Nem egy szállodában voltunk már, de ott mindig működött a wellness, nem voltak kikapcsolva a szaunák sehol sem. Még jó, hogy nem ez volt az elsődleges szempont a szállás választásánál. Az ételek finomak, a pincérek nagyon rendesek, figyelmesek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Nagyon kellemes szálláshely. Utazás előtt elolvastuk az értékeléseket,amik csak a recepciós hölgyek magatartási problémáit vetették fel. A hölgyek kezdetben valóban nem túl kedvesek,azonban határozott és kedves magatartással könnyen elérhető,hogy vendéglátóként viselkedjenek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
3 éjszaka a Szalajka Fogadóban. Szakács nem tud főzni, kispórolva az ételből minden, köret nagyon kis adag volt , pisztránghoz 7 gerezd krumpli. A szakács olyan erővel klopfolta a húst mintha kalapáccsal szöget vert volna be a falba. A konyha felett volt a szobánk. Csomaghoz tartozó juttatást külön kérni kellett.

zene47 TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A testvéremmel töltöttem itt 3 napot. Nem csalódtam. Központban van, így könnyen megközelíthető minden nevezetesség. A szobánkban jól tudtunk pihenni,nem zavartak a szomszédos szobákban lakó kutyák se. Kényelmes fekhely, jó levegő (szúnyoghálós ablakok! ). Az éjjeli lámpa világítása kevés volt az esti olvasáshoz. A személyzet segítőkész, a reggeli választékos és bőséges.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Kellemes napokat töltöttünk itt,igazán meg voltunk elégedve a reggeli bőséges választékával, a személyzet udvarias segítőkészségével. Néhány kifogás :olvasni nem tudtunk, mert az olvasólámpa ernyője a fény zömét elvette. Kár, amellett pazarlás. Bár alacsony vagyok, de az túlzás, hogy az ablakkilincset se érjem el, valamint a jacuzziban ne tudjak leülni, különben a számig érne a víz.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
3 nap, 2 éjszaka, reggelivel, wellness-használattal, 45 perces jadeköves masszázzsal. Ajándékba kaptuk, örültünk neki. A fogadtatás barátságos. Az emeleti szoba tágas, kényelmes ágyakkal, sok rakodóhellyel. Egyetlen kifogásunk, hogy csak egy szék van a kétszemélyes szobában, és elég kényelmetlen esténként az ágyon kuporogva olvasni, tévézni.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Nagyon tetszett ahogy a szálláson fogadtak. Kedvesek és nagyon figyelmes volt a tájékoztatás. Minden segítséget már az első percben megkaptam,így nagyon jól indult az ott tartózkodás. Ez később csak fokozódót mert maximális segítséget kaptam a teljes időszak alatt amit ott töltöttem. Tiszta szívből köszönöm mindenkinek akik,hozzá segítettek a hozz,hogy nagyon szép napokat tölthettem el.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves volt a személyzet fogadtatása. Friss, tiszta volt az ágynemű és a fürdőszoba is kifgástalan volt. A szolgáltatások, a felszolgálás kifejezetten magas szinvonalú. Egy este pisztrángot kértünk vacsorára, a pincér több elkészítési javaslatott is felsorolt, hogy mi ízlene a legjobban.

Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és masszázs ágy használattal, gyermekek részére játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.310 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.725 - 6.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.14. - 2021.02.17.
Napfény Vendégház és Apartman
2021.02.17. - 2020.02.17.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
2020.05.04. - 2020.10.31.
Katka Vendégház
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.950 - 12.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

SzilvásváradX