Nagyszerű!

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Csodás napokat töltöttük itt. Gyönyörű helyen van a szálloda. Kifogástalan tisztaság mindenhol. Renkívűl barátságos, közvetlen, segítőkész személyzet. Jól ki van találva a szálloda felépítése. A wellness tiszta rendezett. Jó, hogy a piciknek való medence el van kissé szeparálva. Az élményelemek gyakorlatilag egyfolytában működnek . Nem kell várni rá, helyezkedni, mikor indul. A kinti szaunák és pezsgőfürdő a wellness gyöngyszemei.
Az ételek finomak. A pincérek különösen figyeltek mindenre, kikérték véleményünket, lesték a kívánságainkat.
Nagyon jó koncepció a szálloda részéről, hogy a wellness használható a szoba elfoglalása előtt és után is felár nélkül. Itt egyetlen negatívumot említenék: nagyobb wellness törölközőkre lenne szükség, a mostaniak túl kicsik.
Különösen jó ötlet a programok szervezése. Éjszakai túra, jóga, lovaskocsizás, délelőtti túra a tanösvényen. Kiemelném Mókus bácsi csodálatos tudását, elhivatottságát a természet iránt. Közvetlen, humoros stílusával emlékezetessé tette a kirándulásokat.
A szobák kényelmesek, rendezettek, tiszták.
Sok hasonló helyen jártam már, de ez az egyik legjobb eddig. Az a hely , ahova szívesen visszajön az ember még egyszer.
Remélem megőrzik a színvonalat. Kívánok hozzá jó egészséget, erőt, kitartást a személyzetnek és a vezetőségnek! Csak így tovább!!

Szeretnéd követni Plüss felhasználót?    Igen

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad
Park utca 25/a.

2018. május 23.
Fantasztikus 3 napot töltöttünk el a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, minden nagyon jó volt. A recepción kedvesen fogadtak, az étteremben a pincérek figyelmesek, kedvesek és mosolygósak. A wellnessben is megkaptunk minden segítséget és információt. Szóval le a kalappal a személyzet előtt!...

2018. május 19.
Kifejezetten örültünk annak, hogy eljutottunk Önökhöz. Választásunk szúrópróbaszerű volt az internetes lehetőségek közül. Vonattal történő érkezesünkre az állomáshoz a szálloda ingyenes transzfert biztosított. Kezdettől fogva teljes mértékben elégedettek voltunk a személyzet minden egyes tagjának...

2017. december 5.
Egy családi kirándulást sikerült összehozni Szilvásváradon. Igaz, hogy nagy ködben érkeztünk, de már szép, napos időben távoztunk, így lehetőség nyílt a táj szépségében is gyönyörködni. Az ellátás, a figyelmesség irányunkban tökéletes volt, a gyerek játszószoba a csúcs, volt boldogság, amikor az...