Nyugalom szigete megfizethetö áron.

Szilvásvárad Camping & Apartman SzilvásváradSzilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad a térképen

Kiváló 2019. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. szeptember 12.
Egy csendes és nyugodt utcában helyezkedik el gyönyörü területen, rálátással a hegyekre és a kilátóra. Pár km-re a centrumtól, ami gyalog megtéve sem volt fárasztó.
A kis faházunk nagyon otthonos és tiszta volt, konyha külön helységben de ez egyáltalán nem jelentett problémát. Jól felszerelt tiszta volt ez is.
Az udvar meg különösképpen gyerekbarát és kellemes lehetöséget nyújtott a délutáni kikapcsolódásra.
Gyümölcsfák is voltak alma, körte, barack és szölö amikböl bátran lehetett fogyasztani.
A szállásadónk is nagyon kedves volt, és extra rugalmas. Utolsó elötti nap a kislányunk hirtelen rosszul lett(nött a foga) és megkértük a szállásadót hogy rendezhessük a számlát még aznap, hogy másnap korán reggel már indulhassunk is. És este 10 óra után még vette a fáradságot a pesti útja után, és eljött hogy fizethessünk.
Fontosnak tartottam ezt a dolgot is mert találkoztam néhány erre irányuló negatív tapasztalattal.
Talán 1 dolgot tudok megemlíteni ami nekünk személy szerint rossz volt. A galéria rész. Mivel a másfél éves lányunkkal utaztunk és imád lépcsözni így kicsit nehéz volt megoldani hogy ne akarjon folyamatosan fölmászni az amúgy is meredek lépcsökre, de eltorlaszoltuk az utat. Meg egyébiránt is föleg kirándultunk vagy az udvaron tartózkodtunk.
Összességében nagyon pozitív élmény volt. Ajánlom.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Szilvásvárad Camping & Apartman további értékelései

2019.09.09a párjával
Szép,csendes rendezett faházban voltunk. Minden megfelelt az elvárásainknak. Az ágy egy kicsit kényelmetlen volt de ezt be tudtuk annak hogy nem ehhez vagyunk szokva :) A konyha felszereltsége is minden igényt kielégített. A házigazda nagyon barátságos és kedves volt.
2019.08.15gyerekekkel
Tetszett a szállás, barátságos emberek voltak a településen. Ár /érték arány jó. Fínom ételeket ettünk. Ha lehet máskor is megyünk!
2018.09.02családjával
Nagyon jó választás volt, interneten, a szállás.hu-n találtuk, elképesztő színvonal, ausztriai helyeket meghazudtolva!🤭Viszonylag kis terület, de abszolúte szervezett, minden “ kézre” esik.Mindenre gondoltak a kialakításakor, felszerelt, tökéletes konyha, tiszta fürdők, és...
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.