Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Ady Endre u. 12.

Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad a térképen

Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad értékelése:

3. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad bemutatkozása

A Szilvásvárad Camping & Apartman 700 méterre található a Szalajka-völgy bejáratától, 500 méterre a Lipicai Ménesudvartól, Szilvásvárad frekventált, mégis kifejezetten csendes, madárcsicsergős részén.
A vasútállomás és a buszmegálló egyaránt ...Tovább >>
A vasútállomás és a buszmegálló egyaránt 200 méterre található. Szilvásvárad megközelíthető vonattal, vagy Budapestről közvetlen buszjárattal is.

Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad képei

Szállások Szilvásvárad városában
Wellness csomagok Szilvásvárad városában

Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Egy csendes és nyugodt utcában helyezkedik el gyönyörü területen, rálátással a hegyekre és a kilátóra. Pár km-re a centrumtól, ami gyalog megtéve sem volt fárasztó. A kis faházunk nagyon otthonos és tiszta volt, konyha külön helységben de ez egyáltalán nem jelentett problémát. Jól felszerelt tiszta volt ez is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Szép,csendes rendezett faházban voltunk. Minden megfelelt az elvárásainknak. Az ágy egy kicsit kényelmetlen volt de ezt be tudtuk annak hogy nem ehhez vagyunk szokva :) A konyha felszereltsége is minden igényt kielégített. A házigazda nagyon barátságos és kedves volt.
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Tetszett a szállás, barátságos emberek voltak a településen. Ár /érték arány jó. Fínom ételeket ettünk. Ha lehet máskor is megyünk!

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Nagyon jó választás volt, interneten, a szállás. hu-n találtuk, elképesztő színvonal, ausztriai helyeket meghazudtolva! 🤭Viszonylag kis terület, de abszolúte szervezett, minden “ kézre” esik. Mindenre gondoltak a kialakításakor, felszerelt, tökéletes konyha, tiszta fürdők, és WC-k. Nagyon intelligens tulaj, ez mindenen látszik!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Nagyon szèp helyen van.Szèp volt a szállás hely nagyon sok èlmènyünk volt.Tetszett a gyerköcöknek is.Nekem nagyon tetszett az ètterem is.Finom ètelek voltak.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
Én a párommal voltam 3 napos kempingen,nem gondoltam volna,hogy ennyire fog tetszeni,páromnak is és nekem is nagyon tetszett segítőkészek kedvesek ás aranyosak voltak a szállásadók. Nem szoktam fényezni senkit de ők megérdemlik ajánlom figyelmébe azoknak akik egész évben dolgoznak,és vágynak egy csendes kikapcsolódásra,gyerekeknek játszótér,wifi,tisztaság mindenhol,akár kis kirándulásra,megéri az ár is baráti.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
A faház hűvös, tiszta az ágy kényelmes. A fürdő megfelelő. Csendes nyugodt környezet. Az étteremben a reggeli bőséges a személyzet udvarias és segítőkész. Ajánlani tudom minden korosztály számára. Egyszer még biztosan visszatérünk.

La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 61.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, süteménnyel és forralt borral, masszázságy használattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Hegyi Panzió
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 19.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri vacsorával, élőzenés szilveszteri bulival, forralt borozással, dzsiptúrával, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.31. - 2021.01.03.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Szilvásvárad környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

SzilvásváradX