Ivi69: Húsvét a La Contessa kastélyszállóban - La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

Húsvét a La Contessa kastélyszállóban

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Húsvéti csomagon vettunk részt. Szilvásvárad kituno hely a kikapcsolódásra. Gyonoru vidék sok látnivalóval. Kicsinek, nagynak egyaránt megfelel. A kastélyszálló hibátlan, bár egy picit tobbet ugyelnék a kultéri és beltéri lépcsok tisztaságára. Nagyon jókat lehet enni, inni, kikapcsolódni. A személyzet kifogástalan. Koszonom az egész társaságg nevében.

Szeretnéd követni Ivi69 felhasználót?    Igen

2019. május 6. - La Contessa Kastélyhotel válasza Ivi69 értékelésére:
Kedves Duris Iveta! Köszönjük szépen az értékelését, örülünk, hogy jól érezték magukat! Sok szeretettel visszavárjuk önöket! Üdvözlettel: La Contessa Kastélyhotel
La Contessa / Sales (La Contessa Kastélyhotel)
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad
Park u. 6.

2019. augusztus 4.
Minden elismerésem a séfeké. Ilyen választékos és finom ételeket nem még nem ettem. Imádtuk a fehér csokis áfonyás tortát. Elegáns, tiszta és persze szép helyen van a szálloda. Udvarias a kiszolgálás, igazán úri ellátásban volt részünk.Egyedül a szobában található tájékoztató volt hiányos....

2019. június 23.
3 napot töltöttünk a lányunokáimmal a La Contessában és csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni.A környezet megadta az alaphangulatot.Ezt csak emelte a személyzet mindenre kiterjedő figyemessége,és a példás tisztaság.Sajnos 3 kilót híztam,ezzel talán minősiteném a gasztronómiai...

2019. március 26.
Egy cég partnertalálkozójára kísértem a férjemet. Nyilván a cég is mindent megtett azért hogy a vendégek jól érezzék magukat, de hotel szolgáltatásaival is teljes mértékben elégedettek voltunk. Az ételek kíválóak voltak, a reggelinél a szokásos menün kívül, helyben, frissen készített rántottát és...

La Contessa Kastélyhotel, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi Varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 23.880,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-20 - 2020-12-31
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27