Raduka: Romantikus házassági évforduló a La Contessa kastélyszállóban - La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

Romantikus házassági évforduló a La Contessa kastélyszállóban

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Sok szép kastély szállóban voltunk már de eddig ez vitte a pálmát,88 nm-es lakosztály állítható hőfokú, masszírozós, hangulatos világítású jacuzzival a teraszon.Elektromos kandallóval.Kandalló előtt 12 személyes ülőgarnitúra,Kapszulás kávégép,napi kávé és tea bekészítéssel.Két hálószoba,szobákból nyíló fürdővel,mind két fürdőben infra szauna,egyikben +sarokkád.Három TV,fürdő lepedő ,köntös és szoba papucs bekészítéssel stb. Szóval egy élmény.

Szeretnéd követni Raduka felhasználót?    Igen

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad
Park u. 6.

2019. szeptember 23.
Nagyon elegáns kastélyhotel csodálatos helyen. Segítőkész udvarias személyzet.Pompás szállás,remeg wellnessel .A kinti és a benti wellness egyaránt jól használható. Finom ízletes választékos ételek,és mellé élőzene,ami egy kellemes estévé varázsolta a vacsorát. Az első olyan hotel ahol...

2019. szeptember 16.
Két napot töltöttünk ott.Az étterem személyzete nagyon kedves segítő kész:Személy szerint megemlíteném /ha jól emlékszem/ T. Sándort Fiatal pincér fiút akin meglepődve láttam a a vendégek iránti szeretettet , kedvességet , figyelmességet,szinte leste a vendégek kívánságát és boldogan mosolygott...

2019. augusztus 4.
Minden elismerésem a séfeké. Ilyen választékos és finom ételeket nem még nem ettem. Imádtuk a fehér csokis áfonyás tortát. Elegáns, tiszta és persze szép helyen van a szálloda. Udvarias a kiszolgálás, igazán úri ellátásban volt részünk.Egyedül a szobában található tájékoztató volt hiányos....

La Contessa Kastélyhotel, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 62.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Őszi Varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 23.880,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.400 - 85.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-20 - 2020-12-31