Jack66: Kényelem és elegancia - La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

Kényelem és elegancia

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem először jártunk itt, de a hely, a szálloda, a személyzet mindenben hozta az eddig tapasztaltakat.
A foglalás egyszerű és gyors. A külön párna és bekészítés rendben volt.
A szoba tiszta és jól felszerelt.
A fürdőszoba tágas és igényesen berendezett, bár jó lett volna egy törülközőszárító.
Az étterem elegáns minden tekintetben.
A felszolgálás felettébb udvarias és szakszerű. Az ételkínálat jó, az ízek remekek.
A környzet nagyon romantikus, mint maga a szálloda.
Egy dolog nem éppen a legideálisabb, a wellness rész. A hely tiszta és jól szervezett, a személyzet szolgálatkész.
Csupán a wellness nagysága kicsi. Amennyiben több medence lenne, az mindenképpen a hely előnyére válna.

Szeretnéd követni Jack66 felhasználót?    Igen

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad
Park u. 6.

2020. január 27.
Csak az nem tetszett, amit más szállodákban nem tapasztaltam! Előre kellett utalni 50%- ot ezzel nincs is semmi bajom, de mikor bejelentkeztünk akkor kértek bankkártya számot a fent maradó rész biztosítására, az volt az indok nehogy fizetés nélkül távozzak, hiába mondtam, hogy kézpénzel fizetem a...

2020. január 4.
Télen szálltunk meg a Hotelban, és a szobában a hőmérsékletet nem lehetett szabályozni, nagyon meleg volt! Ez azonban nem tudta elrontani az élménydús kikapcsolódásunkat.

2020. január 2.
Welness részleg medence része számomra használhatatlan volt. 140 cm mély elég hideg vizes medence melyben csak úszni lehetett volna, pezsgő medence 8 személyes 150 főre . A víz ebben is jég hideg volt. Gyermek medence, játszószoba nincs ( még jó hogy most nem tudtak az unokák jönni mert akkor...

La Contessa Kastélyhotel, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 58.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-12-31
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-12-22 - 2021-12-27
 - November 1. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-10-29 - 2021-11-01