ETanéni: Gyönyörű hely Szilvásvárad !! szállás szolgáltatása nem ér... - La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Gyönyörű hely Szilvásvárad !! szállás szolgáltatása nem ért fel hozzá !

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Welness részleg medence része számomra használhatatlan volt. 140 cm mély elég hideg vizes medence melyben csak úszni lehetett volna, pezsgő medence 8 személyes 150 főre . A víz ebben is jég hideg volt. Gyermek medence, játszószoba nincs ( még jó hogy most nem tudtak az unokák jönni mert akkor még nagyobb lett volna a csalódás ) Szilveszteri discó élvezhetetlen volt, kis helyen zsúfoltan megterítve 8 személyes kör asztalnál 12 főre mozogni sem lehetett... műsor jó volt előadók mindent felülmúltak nagyon jó adás volt le a kalappal előttük hajrá Janza Kata !!

Személyzet:
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni ETanéni felhasználót?    Igen

2020. február 4. - La Contessa Kastélyhotel válasza ETanéni értékelésére:
Kedves Fehér Antalné! Köszönjük az értékelését, az észrevételeivel az alábbiakban szeretnénk válaszolni. Az úszómedence hőfoka 31 fokos, a jacuzzi 36 fokos, sajnáljuk, ha ez nem szolgálta az ön kényelmét. A szilveszteri ültetést minden esetben feltüntetjük a honlapon, az ajánlatban és a visszaigazolásban is, valószínűleg ez elkerülte a figyelmét. Örülünk, hogy a műsor tetszett, sok szeretettel visszavárjuk önöket! Üdvözlettel: La Contessa Kastélyszálló
La Contessa / Sales (La Contessa Kastélyhotel)
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad
Park u. 6.

2020. január 27.
Csak az nem tetszett, amit más szállodákban nem tapasztaltam! Előre kellett utalni 50%- ot ezzel nincs is semmi bajom, de mikor bejelentkeztünk akkor kértek bankkártya számot a fent maradó rész biztosítására, az volt az indok nehogy fizetés nélkül távozzak, hiába mondtam, hogy kézpénzel fizetem a...

2020. január 19.
Nem először jártunk itt, de a hely, a szálloda, a személyzet mindenben hozta az eddig tapasztaltakat. A foglalás egyszerű és gyors. A külön párna és bekészítés rendben volt. A szoba tiszta és jól felszerelt. A fürdőszoba tágas és igényesen berendezett, bár jó lett volna egy törülközőszárító....

2020. január 4.
Télen szálltunk meg a Hotelban, és a szobában a hőmérsékletet nem lehetett szabályozni, nagyon meleg volt! Ez azonban nem tudta elrontani az élménydús kikapcsolódásunkat.

La Contessa Kastélyhotel, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 58.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-12-31
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-12-22 - 2021-12-27
 - November 1. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-10-29 - 2021-11-01