Jocskó: Kellemes Szilveszter a CASTLE HOTEL LA CONTESSA - ban. - La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

Kellemes Szilveszter a CASTLE HOTEL LA CONTESSA - ban.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Télen szálltunk meg a Hotelban, és a szobában a hőmérsékletet nem lehetett szabályozni, nagyon meleg volt! Ez azonban nem tudta elrontani az élménydús kikapcsolódásunkat.

Személyzet:

Szeretnéd követni Jocskó felhasználót?    Igen

2020. február 10. - La Contessa Kastélyhotel válasza Jocskó értékelésére:
Kedves Ocskó József! Köszönjük az értékelését, sajnáljuk, ha nagyon meleg volt önöknek a szoba hőmérséklete, ilyenkor nyugodtan nyissák ki az ablakot. Örülünk, hogy ezen kívül jól érezték magukat, sok szeretettel visszavárjuk önöket! Üdvözlettel: La Contessa Kastélyhotel
La Contessa / Sales (La Contessa Kastélyhotel)
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad
Park u. 6.

2020. január 27.
Csak az nem tetszett, amit más szállodákban nem tapasztaltam! Előre kellett utalni 50%- ot ezzel nincs is semmi bajom, de mikor bejelentkeztünk akkor kértek bankkártya számot a fent maradó rész biztosítására, az volt az indok nehogy fizetés nélkül távozzak, hiába mondtam, hogy kézpénzel fizetem a...

2020. január 19.
Nem először jártunk itt, de a hely, a szálloda, a személyzet mindenben hozta az eddig tapasztaltakat. A foglalás egyszerű és gyors. A külön párna és bekészítés rendben volt. A szoba tiszta és jól felszerelt. A fürdőszoba tágas és igényesen berendezett, bár jó lett volna egy törülközőszárító....

2020. január 2.
Welness részleg medence része számomra használhatatlan volt. 140 cm mély elég hideg vizes medence melyben csak úszni lehetett volna, pezsgő medence 8 személyes 150 főre . A víz ebben is jég hideg volt. Gyermek medence, játszószoba nincs ( még jó hogy most nem tudtak az unokák jönni mert akkor...

La Contessa Kastélyhotel, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 58.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-12-31
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-12-22 - 2021-12-27
 - November 1. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-10-29 - 2021-11-01