Világháborús emlékmű Szilvásvárad

3,3
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
24. helyezett
Világháborús emlékmű SzilvásváradVilágháborús emlékmű Szilvásvárad
Világháborús emlékmű SzilvásváradVilágháborús emlékmű Szilvásvárad
6 fotó

Világháborús emlékmű Szilvásvárad bemutatkozása

Az emlékmű az első világháború után épült a háború szilvásváradi áldozatainak emlékére. A kőtalapzaton egy turulmadár szobra állt, melyet az államosítás idején levettek. Az új turul emlékszobrot Berecz László készítette. A rendszerváltás után kerültek fel egy márványtáblára a második világháború áldozatainak nevei, melyet a talapzatra erősítettek.
Tovább olvasom >>

3 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás

3 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
64.080 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Világháborús emlékmű Szilvásvárad vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 745 városban járt márFelfedező - 2398 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 46634 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 13.egyedül járt itt
Emlékművadász kedvemben erre a megjelenésre nem kellett sokat vadászni, a városon áthúzó országút mellett található, és, hogy jobban megnéztem magamnak, háát. . . mindenkinek lehetnek impressziói, nekem is, szóval ez egy tipikus német birodalmi sas. Valaha az ötmárkáson láttam hasonlót, robosztus, erős, gatyás, terpeszben keménykedik.
Itt fényképeztem:
Világháborús emlékmű Szilvásvárad - EgyébVilágháborús emlékmű Szilvásvárad - EgyébVilágháborús emlékmű Szilvásvárad - EgyébVilágháborús emlékmű Szilvásvárad - EgyébVilágháborús emlékmű Szilvásvárad - EgyébVilágháborús emlékmű Szilvásvárad - Külső kép
Még több kép (3 db) >>
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.