Várhegy Vendéglő Szokolya
2624 Szokolya, Királyrét 5.

Várhegy Vendéglő Szokolya a térképen

Várhegy Vendéglő Szokolya értékelése:

1. helyezett a 2 szokolyai étterem közül
451. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül
Így is ismerheted: Királyrét Vendéglő

H zárva
K-V 09:00-21:00
szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:

Szállások Szokolya városában
Wellness csomagok Szokolya városában

Várhegy Vendéglő Szokolya vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Tegnapi napon ettünk az étteremben. Az elhelyezkedése jó, a személyzet annak ellenére, hogy rajtunk kívül még 2 asztalnál ültek, lassú volt. Az ételre is sokat vártunk . . . ami nem lett volna probléma, ha "cserébe" forró ételeket kapunk, de a rántott sajt hasábburgonyával párosból a sajt már kihűlt, a mátrai borzaska burgonyapürével hideg volt teljesen :( Az ízesítésen is lenne javítanivaló.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kerthelység szép és hangulatos a patak mellette folyik. Nyugodt erdei hangulatban lehet megebédelni. Az áfonyás palacsinta nagyon finom. Az ételek izesek háziasak az adagok is jók. A csapolt sör és a házikészitésű limonádé minden kiránduló szomlyát oltja. A svédasztalos ételek változatosak. Az ètterem külön èrdeme ,hogy a kutyás vendégeket is szeretettel fogadjàk.

2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
A Máv nosztalgia csoporttal ebédeltünk itt május 20. -án. Annak ellenére,hogy le volt foglalva az időpont és a hely 1 órát vártunk arra,hogy kihozzák az ételt. A csirkecomb íztelen volt,és nem kellően átsütött volt. Az utólag rendelt palacsintára 20 percet kellett várni, a kávét már ki sem hozták amit kértünk,de meg sem vártuk volna.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Ez egy hangulatos kis vendéglő elfogadható árakkal. A kisvasút végállomása mellett a túra útvonalak kiindulópontjánál. Egyszerű berendezés, szép helyen. Az ételek nagyon finomak voltak. Kétszer is ettünk itt, a második alkalommal elég flegma volt a kiszolgáló hölgy. Külön megemlíteném a vezető segítőkészségét, ennek hatására kerestük fel a helyet és nem csalódtunk.

Legnépszerűbb csomagok Szokolyán és környékén
Jagelló Business Hotel
2020.03.31. - 2020.06.29.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2020.12.30.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.133,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 20.761 - 34.878,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.07.12.

Szállodák Szokolya környékén
Libra Hotel Szokolya
Tó Wellness Hotel Szokolya
Royal Club Hotel Szokolya
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Várhegy Vendéglő SzokolyaX