Királyrét Hotel Szokolya ★★

Királyrét Hotel Szokolya értékelése:

2. helyezett az 5 szokolyai szállás közül

Királyrét Hotel Szokolya vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
A szoba kényelmes, tiszta, de nem luxus, nem is ez az elvárás. Hiányzik még egy szék, vagy fotel a kényelemhez. A személyzet nagyon kedves, barátságos és segítőkész. Az étel ízletes, megfelelő mennyiségű. Reggelihez a frissen sütött péksütemények feldobják az ember napját. A környéken jókat lehet kirándulni, és pihenni. Aki bulizni akar, az ne válassza ezt a helyet.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Itt szinte cseng a fülünk a csendtől, olyan nyugodt, békés hely az erdő közepén. Ideális hely kiránduláshoz, túrázáshoz a Börzsönyben. A hotelben egyedi, hogy vastag falai vannak, ívelt ablakai. Az étterem falait vadásztrófeák díszítik. A saját park és horgásztó ideális volt egy kis reggeli kocogáshoz.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Királyrét Hotelben eddig 2 alkalommal töltöttünk el pár napot. Mindig októberben voltunk ott, ekkor ünnepeljük párommal a megismerkedésünk évfordulóját. Már első alkalommal megfogott minket a hotel hangulata, a régi antik bútorok, festmények egy régi vadászkastély hangulatát idézik vissza. Az étkezés kiváló, a választék nagy és bőséges.

Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással,
Érvényes: 2020.10.31-ig
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.08. - 2020.12.20.

Szállodák Szokolya környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

SzokolyaX