Burger King Szolnok

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Burger King Szolnok vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1067 feltöltött kép
2024. március 21.a párjával járt itt
Nem igazán a mi ízlésünk a gyorséttermek világa, de egyszer-egyszer úgy adódik, hogy nincs más lehetőség a közelben vagy időben. Ilyenkor a magam részéről azt tartom leginkább pozitívumuknak, hogy pontosan lehet tudni, a standardizált kínálattal mire számíthat a vendég.
Szörnyű 2023. október 18.családjával járt itt
Részemről Én kedveltem a Burger Kinget de az utóbbi rendelés óta sem ajánlani sem rendelni nem fogom többet se Én sem a Család. . . . A sokat reklámozott sajkarikás, pirított hagymás "finomság" olyan formában érkezett,hogy az értékelhetetlen. . . . Egy pici saláta darab volt csak benne és 3-4 szem kis pirított hagyma, szósz semmi.
Kiváló 2023. június 14.a párjával járt itt
A szolnoki, Szandai réti üzletek mellett, az Auchantól pár méterre található.
Szokásos Burger King kínálat és minőség, frissen készült burgerekkel, sült krumplival, nuggetts-sel.
Kedves kiszolgálók, gyors, pörgő készítés, mikor ott voltunk (szombat 13 óra) sok rendelés futott be, de gyorsan megkaptuk, amit kértünk.