Étterem tesz 319.- kiváló ebéd

Halászcsárda Étterem SzolnokHalászcsárda Étterem Szolnok a térképen

Kiváló 2019. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. október 29.
Szolnokon van dolgunk,és mivel hamar végzünk,belefér egy ebéd.
Idegen helyen mindig ax ittjartam.hu olvasóinak,pontosabban íróinak véleményére támaszkodunk.
Ennek alapján a helyi éllovast keressük fel.
A Halászcsárda étterem nehezen megközelithető,csak az Arany János utcában tudunk parkolni. Érkezés 15,05 perckor.
Nincs tömeg,azonnal asztalt és étlapot kapunk.
A hely nagyon hangulatos. Az étlaptól fennakad a szemem. Nem kevesebb mint 82 ételt lehet rendelni,emberünk szerint természetesen mind van! Ilyen étlapot még nen láttam! A marhahúsleves csigatésztával a 9.percben megérkezik,forró,és tartalmas ahogy kell. Megvan fél liter,ízre is kitűnő. Erős paprikát is kapunk hozzá. Társam halászléjében méretes haldarabok vannak,ízre is kitűnő.
Emberünk fürgén ténykedik,időben hoz mindent. A szeme sem rebben,mikor egy 83. ételt kérek,természetesen el tudják készíteni a cordon bleu-t. Már 15,39-kor megérkezik a főétel,szépen tálalva,kiadós adag.
Ráadásul kitűnően van elkészítve,a hús remekül átsült,ritka hely, ahol a köretekre is odafigyelnek.
A sült krumpli végre nem Tesco gazdaságos.
A desszertet nem hagyjuk ki,emberünk szerint a csárdakehely málnaöntettel megbolonditott gesztenyepüré. Bőséges adag,és finom. Végül a kávé,egy kiváló aromás Segafredo.
Számla jön,12,490 ft italokkal együtt,ez roppant barátságos összeg.
Az én cordon bleum körettel együtt 2,180 ft. Egy sör 550 ft,egy kóla 350. Távozunk 16,25-kor,étkezési idő 80 perc.
Összegzés:
Kellemes meglepetés volt a Halászcsárda étterem. Gyakorlatilag semmibe nem tudok belekötni.Tisztasággal nincs gond,hangulatos a heky,ételek kiválóak,az adagok bőségesek,az ár érték arány kiváló. Személyzet teszi a dolgát,a konyha fürge. Kiváló étterem
Minősités: különösen ajánlott !.
Értékelés: 9.5/10 pont.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Halászcsárda Étterem Szolnok - Külső képHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Egyéb

Halászcsárda Étterem további értékelései

2023.08.13családjával
Ismerős javaslatára foglaltunk helyet az étterembe, és nem okozott csalódást. Isteni pálinkák, a haltepertő verhetetlen! Minden étel finom volt, mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
2022.09.21barátokkal
Fantasztikus ételek, fantasztikus kiszolgálás, hangulatos hely. Maximálisan meg voltam elégedve mindennel. Köszönök szépen mindent. Minden bizonnyal meg visszamegyek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2022.08.21a párjával
Debrecenből tartottunk haza amikor úgy döntöttünk Szolnokon ebédelünk, minden asztal foglalt volt, de biztosítottak részünkre helyet. Nagyszerű ízvilág, kellemes barátságos kiszolgálás/ rég volt részünk ilyenben/. Nagy adag, szép tálalás. Remek, csak ajánlani tudom, és ha a közelben járunk...
Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Relax ajánlat