Majordomus: Étterem tesz 319.- kiváló ebéd - Halászcsárda Étterem Szolnok

1. helyezett a 60 szolnoki étterem közül

Étterem tesz 319.- kiváló ebéd

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szolnokon van dolgunk,és mivel hamar végzünk,belefér egy ebéd.
Idegen helyen mindig ax ittjartam.hu olvasóinak,pontosabban íróinak véleményére támaszkodunk.
Ennek alapján a helyi éllovast keressük fel.
A Halászcsárda étterem nehezen megközelithető,csak az Arany János utcában tudunk parkolni. Érkezés 15,05 perckor.
Nincs tömeg,azonnal asztalt és étlapot kapunk.
A hely nagyon hangulatos. Az étlaptól fennakad a szemem. Nem kevesebb mint 82 ételt lehet rendelni,emberünk szerint természetesen mind van! Ilyen étlapot még nen láttam! A marhahúsleves csigatésztával a 9.percben megérkezik,forró,és tartalmas ahogy kell. Megvan fél liter,ízre is kitűnő. Erős paprikát is kapunk hozzá. Társam halászléjében méretes haldarabok vannak,ízre is kitűnő.
Emberünk fürgén ténykedik,időben hoz mindent. A szeme sem rebben,mikor egy 83. ételt kérek,természetesen el tudják készíteni a cordon bleu-t. Már 15,39-kor megérkezik a főétel,szépen tálalva,kiadós adag.
Ráadásul kitűnően van elkészítve,a hús remekül átsült,ritka hely, ahol a köretekre is odafigyelnek.
A sült krumpli végre nem Tesco gazdaságos.
A desszertet nem hagyjuk ki,emberünk szerint a csárdakehely málnaöntettel megbolonditott gesztenyepüré. Bőséges adag,és finom. Végül a kávé,egy kiváló aromás Segafredo.
Számla jön,12,490 ft italokkal együtt,ez roppant barátságos összeg.
Az én cordon bleum körettel együtt 2,180 ft. Egy sör 550 ft,egy kóla 350. Távozunk 16,25-kor,étkezési idő 80 perc.
Összegzés:
Kellemes meglepetés volt a Halászcsárda étterem. Gyakorlatilag semmibe nem tudok belekötni.Tisztasággal nincs gond,hangulatos a heky,ételek kiválóak,az adagok bőségesek,az ár érték arány kiváló. Személyzet teszi a dolgát,a konyha fürge. Kiváló étterem
Minősités: különösen ajánlott !.
Értékelés: 9.5/10 pont.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Majordomus felhasználót?    Igen

5000 Szolnok
Damjanich út 1.

2019. július 23.
A Kérészfesztivál alkalmával jártunk Szolnokon. Sajnos készt helyett csak a Tisza partján lévő kérés szobrot láttuk, mert egy fergeteges vihar elmosta a kérészeket. helyette a Halászcsárda Étteremben vigasztalódtunk, ahol fantasztikus halászlé és túrós csusza feledtette a zord időjárást. Ez...

2019. március 2.
A születésnapom megünneplésére hívott meg a családom ide. Aznapra már nem sikerült nekik asztalt foglalni, de másnapra igen. Remek választás volt. Ebéd után még egy jót sétálhattunk a Tisza partján. Mindenki ízlésének megfelelő ételt-italt választott az étlapról. Ízletesek voltak a halételek,amit...

2018. augusztus 7.
Már nem az első látogatásunk a barátommal ebben az étteremben. Az eddigi nagyon kedvező tapasztalatok bizonyára újra visszahoznak majd bennünket ide. Közvetlen , nagyon figyelmes személyzet, finom - és nagyon kielégítő mennyiségű - étel , ital. Gyors kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ,...