Tiszavirág híd Szolnok

Tiszavirág híd Szolnok
Tiszavirág híd SzolnokTiszavirág híd Szolnok
Tiszavirág híd SzolnokTiszavirág híd Szolnok

Tiszavirág híd Szolnok bemutatkozása

A különleges formájú építmény egy kerékpárúttal ellátott gyaloghíd, mely a szolnoki Tiszai hajósok terét köti össze a Tiszaligeti Termálstrand és Élményfürdő bejáratával. 444 méteres hosszával Európa egyik leghosszabb gyalogos hídja, szerkezete karcsú és légies, mely a nevéhez méltó tiszavirág motívumot kívánta életre kelteni.

Garden Hotel Szolnok - Pünkösd
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Tiszavirág híd Szolnok vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Szép íve van a gyalogoshídnak, érdemes rejta átsétálni, és a híd közepén is megcsodálni a szőke Tiszát.
Fotót nem teszek hozzá, mert az itt készített fotókon (ahogy általában máskor, más nevezetességeknél készített fotókon is) családtagjaim vannak.
Ajánlom mindenkinek, aki Szolnokra kirándul, Szolnokon sétál.
2082
Kihagyhatatlan 2022. június 4.a párjával járt itt
Különös így leértékelni valamit, hogy három noname fantom járt már itt előttem, aztán se kép, se szó nem maradt utánuk, csak (kitudjamiért) ötös. Azt hiszem, ez egy kicsit rongálja az oldal hitelességét. Szóval, felkerekedtem, hogy megnézzem ezt a híres hidat.
Tiszavirág híd Szolnok - Külső képTiszavirág híd Szolnok - Külső képTiszavirág híd Szolnok - Külső képTiszavirág híd Szolnok - Külső képTiszavirág híd Szolnok - Külső képTiszavirág híd Szolnok - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 6 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.