Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok ★★★★

Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok képei

Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok

Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Maximális kényelem, udvarias személyzet, kiszolgálás. Bőséges, finom reggeli és vacsora. A wellnes részleg maximális kényelmet, kikapcsolódást nyújt kicsik és nagyok számára. A személyzete udvarias, segítőkész. Külön kiemelném a december 24-én a wellnes részlegben dolgozó kedves hölgy udvariasságát, segítőkészségét! ! Köszönjük neki a maximális kikapcsolódás örömét.
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Az ételek finomak voltak, a wellnes részleg is az elvárásainknak megfelelő volt. Rendkívül udvarias és kedves személyzet. A masszázs meg egyenesen tökéletes volt.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem a hotel tehet róla, de ez jutott először eszembe a szolnoki Tiszaligetről. Esténként a konferencia helyszínéről hazasétálva majd megettek a szúnyogok. A legnagyobb kánikulát fogtuk ki. Jól működött a szobában a légkondi és szúnyogháló is volt. Nem volt viszont fürdőköpeny. A wellnesst 4 órától tudtuk használni.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
A svédasztalos vacsoránál ami kevésbé tetszett ,hogy sok minden ami elfogyott nem töltötték fel újra ,. tehát aki mondjuk a vacsoraidő letelte előtt kb,fél vagy egy órával ment le vacsorázni az már sok mindenből nem tudott szedni.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében egy remek szilvesztert töltöttünk el a Garden Hotelben.
A szobában mivel van mini bár is, lehetett volna több pohár. Egy nagyobb szemetes sem ártana, de kérésre kaptunk egy szemetes zacskót.
Értékelt: 2018. január 2.
Két éve már töltöttünk el egy szilveszteri ünnepet a Garden Hotelben. Amikor elhatároztuk, hogy most is elutazunk az ünnepre magától adódott, hogy rákeressünk, mit kínálnak. Az ajánlatuk megtetszett és a korábbi jó tapasztalat birtokában döntöttünk a Garden Hotel mellett. Most sem csalódtunk. Végig figyelmet, kedvességet, emberi melegséget érezhettünk.

Értékelt: 2018. január 2.
A wellnes nagyon jó, úgy gondolom a többség igényeit kiszolgálja. A tisztasság megfelelő.Az ételek minősége és változatossága szintén igényeknek megfelelő. Kimagasló, hogy gluténérzékenységem révén nekem külön étellel tudtak szolgálni. Ami viszont negatívom a szobának a mérete, kicsi teregetni sincs nagyon hely.

Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon szép helyen van a szálloda, csendes, de be lehet sétálni a belvárosba. A szoba makulátlan, tiszta, minden nap van takarítás, bár a szemetes kicsi. Szerencsétlen módon a személyzeti pihenő helység mellettünk volt, nagyon zavaró volt, hogy hallgatnunk kellett a beszélgetésüket. A falak papírvékonyak, a szomszédok minden tevékenységségét is hallani lehetett.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Igazán alkalmas a hotel, egy kulturált, igényes pihenésre. Tisztaság, figyelmes személyzet,közvetlen, érdeklődő tulajdonos. Gyönyörű wellness-rész, komoly úszómedencével, kellemes, meleg vizes kültéri ülőmedencével, napozótérrel, üde, parkosított környezetben. A tágas étteremben, udvarias, gyors felszolgálás, kitűnő ételekkel.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 12.
Négy csillagos szállodában tapasztalataim szerint benne van az árban a fürdőköpeny.

Fűtés nincs a fürdőszobában, illetve a légfűtés hangos ( ventilátor nélkül nem működik.) Ezért az ár-értékarány csak közepes.

Szolnok
2-3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitnesz terem használattal, kültéri gyermek játszótérrel, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig
Szolnok
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 15.324,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, termálvíz használatával, parkolással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aquarell
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ingyenes ping-pong és csocsó használattal, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig
Szolnok
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Szolnok környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Pünkösd (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Lovas ajánlat (min. 2 éj)

SzolnokX