vendég 4
Országjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság

vendég 4 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.01.30
Utoljára itt2022.05.10

Kiváló 2016. január 22.családjával járt itt
Màr többször voltunk itt,ha jót,finomat,sokat akarunk enni-ide jövünk. Az egyik kedvenc helyünk,ízlèses belső elrendezés,csalàdias lègkör,szuper ètelek,figyelmes kiszolgàlás,remek hely. Nagy a vàlasztèk,bőséges adag ès van napi menü is ami nagyon jó àrba van ès hètvègèn is kèrhető amíg el nem fogy.
2016. április 8.családjával járt itt
A hely kívűlről nem sokat vàltozott,jó pàr ève màr voltam itt. jó kis kirànduló környèken van. Belülről szèp kis dekoràciók vannak,az illemhelység is kúltúràlt. Hamar megkaptuk a rendelèsünket,pedig többen is voltunk. Az ötből egynek nem ízlett csak az ètel,de ő vàlogatós is.
Kiváló 2016. május 9.családjával járt itt
Átutazóban voltunk a csalàddal,és màr nagyon èhesek is ! A főútról könnyen ès jól kiszúrtuk magunknak a helyet. Jól is tettük! :-D Kívülről is jól nèz ki,de belül is igènyesen kialakított,szèp, tiszta hely! ! ! Zàrtkörű rendezvènyre volt bennt terítve,kinntre invitàltak finoman minket is,de nem is bàntuk,mert jó idő volt.
Felhasználó fényképei:
Kertész Csárda Székesfehérvár - Kertész Csárda Székesfehérvár -