Semiramis Hotel Szolnok

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Semiramis Hotel Szolnok vélemények

2015. május 19.a párjával járt itt
2015 május 15-16. -án töltöttünk el két éjszakát a Párommal! Korrekt személyzet, csendes környezet, a leírtaknak megfelelő szoba! A sarokkád egy embernek kényelmes, ami csalódás volt.
Reggeli kérhető csak ellátásként,ami a belvárosi éttermek közelségével magyarázható! Az ágy kényelmes,jól lehet aludni benne. Tiszta,jó állapotú szoba.
Semiramis Hotel Szolnok - Szobák
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2014. január 28.a párjával járt itt
Pár éve töltöttünk el itt 2 éjszakát. Akkor még nem volt teljesen kész minden, pl nem volt wellness rész, vacsorázni a fenti étteremben lehetett, ami tulajdonképen egy nagyobb terem volt, a konyha viszont a fölfdszinten, így a pincér a teli tányérokkal szaladgált. A félpanziós vacsora étlapról volt választható, melyen kb 10 féle étel szerepelt.