Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok

városi Templom közül
Templom
Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok
Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom SzolnokMagyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok

Garden Hotel Szolnok - Pünkösd
Hotel Kumánia Kisújszállás

Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok vélemények

2082
Átlagos 2022. november 26.egyedül járt itt
Azt nem tudom, miért nem kapta meg a templom a keresztségben a "vártemplom" titulust, amikor úgy hívják. . . én vártemplomnak találtam, úgy is ajánlottam. Persze, hogy mitől vártemplom ez, az is fogas kérdés, hát na, talán azért, mert a most újjáépülő vár mellett van. A Wikipédiában simán csak vártemplom, mindenféle nagyasszony nélkül.
Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok - EgyébMagyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok - EgyébMagyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok - BelsőMagyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok - BelsőMagyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok - BelsőMagyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok - BelsőMagyarok Nagyasszonya plébániatemplom Szolnok - Külső kép