Nonó: Szombathely legklasszabb étterme! - Club Korrekt étterem és kávézó Szombathely

Szombathely legklasszabb étterme!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29.
Elég sok étteremben jártam már, de ez az ász mindközül! Dicsérni tudom csak! Az ételekkel minden tökéletesen rendben volt, hatalmas adagok, isteni elkészítési mód! Sehol egy koszos villa vagy pohár!A pincérek rugalmasak, barátságosak, mosolygósak! Tetszett, hogy a nagy forgalom ellenére is nyugodtak maradtak! Azon voltak a felszolgáló srácok, hogy minél hamarabb megkapjuk a választott ételünket!Az árak elfogadhatóak! Egyszóval bárkinek, bármikor merem ajánlani! Tetszett nekünk, hogy másnap is megismertek bennünket! :)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Nonó felhasználót?    Igen

9700 Szombathely
Fõ tér 24/c

2018. június 6.
Többször is jártunk más ebben az étteremben, párommal. Az étterem helyiségei tiszták. Az ételek finomak, bőségesek, megfelelő áron vannak, bőven van miből választani. Az étterem dolgozói kedvesek, udvariasak, és villám gyorsak. Mindenkinek bátran ajánlom. Szinte mindig telt ház van, de, megéri...