9700 Szombathely, Fõ tér 24/c

Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Club Korrekt étterem és kávézó Szombathely vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Többször is jártunk más ebben az étteremben, párommal. Az étterem helyiségei tiszták. Az ételek finomak, bőségesek, megfelelő áron vannak, bőven van miből választani. Az étterem dolgozói kedvesek, udvariasak, és villám gyorsak. Mindenkinek bátran ajánlom. Szinte mindig telt ház van, de, megéri egy kicsit várni.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Néha megsétáltatom nagymamám, ilyenkor beülünk egy-egy helyre enni. A városban járva, gondoltam kipróbáljuk ezt a helyet is. A barátkozás nem kezdődött jól. Elég magas a terasz építménye ahhoz, hogy tolókocsival könnyen feljusson az ember. Ugyanakkor pozitívum, hogy a teljes terasz fölött árnyékoló volt, kellett is az erős napsütésben.

Szandra92 TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 22.
Testvéremmel érkeztünk ebédelni az étterembe. Eléggé éhesek voltunk, a húgom pedig nagyon válogatós így nem lehet vele csak úgy beülni valahová. Szimpatikus volt, hogy már a kapualjban ki volt rakva az étlap. Kétféle levesből tudtunk választani, és kb 15 féle főételből. Van mindig csirkemell, vegetáriánus menü, tészta, főzelék, sertés hús is különböző elkészítéssel.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Munkahelyi feladataim miatt jártam Szombathelyen és az ottani kollégák ajánlották figyelmünkbe. Először is meglepődtem: asztalra kellett várni, annyi vendég volt délidőben. Egy udvarias felszolgáló (vagy főnök? ) gyorsan intézkedett és lett asztalunk. A választék meglepő, kétféle levesből és legalább 12-15 féle főételből lehetett választani a déli menüben, frissen készített ételek is voltak benne.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csapattársakkal tévedtünk be az étterembe, ahol - szombat lévén - épp telt ház közeli állapot uralkodott, pont ezért esett a választásunk erre a helyre (ahol sokan vannak, ott biztos jó az ellátás). Sétáló utca felőli kiülős részen foglaltunk helyet, a pincér ahogy felszabadult a keze a felszolgált, vagy épp mosogatásba tartó edényektől.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Savaria Történelmi Karnevál idején tévedtünk be ebbe a szuper étterembe. Az itt töltött 3 nap alatt ezen a helyen ettünk a legjobb ebédet a legjobb árért. Nagyon sok vendéglátóhely tanulhatna tőlük korrektséget és a vendégek megbecsülését, mert mostanában jártam több helyen is, ahol szinte megalázzák az embert a silány adagokkal és óriási áraikkal.

bimo89 TOP szállásértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 19.
Nagyon finom és óriási adagú ételek baráti áron és a személyzet is kedves és gyors. Levessel (amit magad szedhetsz a tányérba), a főétel körettel plusz üdítő 1500 Ft-ból kijön. Tiszta étterem,sokan is voltak, ami számomra azt jelenti,hogy mások is meg vannak vele elégedve. Mindenben a maximális pontszámot adom a helynek. Szívből ajánlom,ide érdemes betérni!

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
A legjobb Szombathelyen! Ha nem házi koszt van nálunk és tehetjük, akkor csak ide megyünk enni! Változatos és színes menüsor, kedvező árak, hatalmas adagok! A kiszolgálás kedves, gyors! Élmény itt ebédelni! Aki Szombathelyen jár annak szívből ajánlom, hogy próbálja ki! Családom is, barátaim is nagyon szeretik ezt a helyet! Ha étterem, akkor Club Korrekt.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29.
Elég sok étteremben jártam már, de ez az ász mindközül! Dicsérni tudom csak! Az ételekkel minden tökéletesen rendben volt, hatalmas adagok, isteni elkészítési mód! Sehol egy koszos villa vagy pohár! A pincérek rugalmasak, barátságosak, mosolygósak! Tetszett, hogy a nagy forgalom ellenére is nyugodtak maradtak!

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.05. - 2020.12.31.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 17.600 - 24.200,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.20.
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.04.05.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.12.23.
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.12.20.
La Maison du Calme
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 6.255,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 16.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2020.01.02. - 2020.12.31.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 16.490 - 60.237,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.17. - 2021.12.23.
Pék Apartman
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 7.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2020.02.17. - 2020.12.31.
Éden Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.12.20.

Szállodák Szombathely környékén
Abbázia Country Club Szombathely
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Hotel Írottkő Szombathely
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Hotel Viktória Szombathely
Az Őrség Pünkösdi Zsongása (min. 2 éj)
Napi árak
Wellness ízelítő (min. 2 éj)

Club Korrekt étterem és kávézó SzombathelyX