Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely

4,8
a 67 szombathelyi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája SzombathelyJózsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely bemutatkozása

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája*** a 86-os út Szombathely és Körmend közötti szakasza mellett, a Szombathely határát jelölő táblától 2 km-re található.
A szálloda hangulatos étterme Szombathely és a térség polgárainak egyik legkedveltebb találkozóhelye.

P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely vélemények

Kiváló 2014. január 5.gyerekekkel járt itt
Többször voltunk 2013-ban családdal, kisgyerekekkel és maximálisan meg vagyunk elégedve mind az ételekkel mind a kiszolgálással. Kiemelt figyelmet kaptunk a gyerekekkel, etetőszék, szívószálas nem hideg ital, kisadag ételek ajánlása és azt is elnézték, amikor már nem tudtak egy helyben ülni, sétálgattak fel-alá a gyerekek. Kitűnő az ár-érték arány is. Köszönjük szépen!
Átlagos 2013. július 10., kollégákkal járt itt
Az étterembe egy kisebb asztaltársasággal érkeztem. A hangulat jó volt, az étterem berendezése érdekes. A kiszolgálással és az ételek minőségével nem voltam elégedett. A pincér nem figyelt ránk eléggé, az étel főleg a köret minősége és íze nem volt jó. Az ételek ára nem volt magas, átlagosnak mondható.
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely a térképen
9700 SzombathelyPetőfi-telep, Halastó u. 2.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar