bhanni: Lassú kiszolgálás - Móló Restaurant & Café Szombathely

Móló Restaurant & Café Szombathely értékelése
32. helyezett az 59 szombathelyi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Lassú kiszolgálás

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21.
Augusztus elején jártunk itt, és gondoltuk fagyizunk egyet náluk.
Leültünk, épp hogy helyezkedünk, már jött is a pincér, hogy mondjuk, hogy mit kérünk....mondtuk, hogy nem tudjuk, előbb szét néznénk a kínálatból. Nem sok időre rá megint jött, akkor mondtuk, hogy melyik kelyhet néztük ki. Aztán vártunk...vártunk...és vártunk. Végül jó sok idő után csak megérkezett, de nem mondhatnám, hogy olyan volt, amilyennek le volt írva, illetve fotózva. A hab például már össze volt esve, mikor kihozta. Az ízével nem volt gond. Mikor megettük, vártunk kicsit, hogy hátha jön megint magától a pincér, hogy pl. kérünk-e üdítőt, vagy a számlát. Nem történt meg, így úgy döntöttünk nem várunk, inkább megyünk, így leszólítottuk, hogy kérnék a számlát. Több, mint negyed órába került neki, mire kihozta, persze úgy, hogy már nagyon csúnyán kezdtem nézni rá, mikor arra járt.
A mosdó szép tiszta volt, de nagyon öko, amivel nem is lett volna elvileg gond, de amikor kezet szerettem volna mosni, vagy alig jött a víz, és nem igazán mosta le a habot, vagy ha még ráengedtem a vizet, akkor csapott mindenfele. A tükör is csupa víz lett, de nem tudtam mit csinálni. Valószínűleg beállítási hiba volt, mert csak a nőiben volt ilyen gond, a férjem nem tapasztalt ilyesmit.
Egyszóval a legdrágább étterem és kávézó Szombathelyen, de közel sem a legszínvonalasabb.
Nem igazán ajánlom. :(

Móló Restaurant & Café Szombathely
9700 Szombathely
Rákóczi F. u. 1

2019. április 13.
Szép, hangulatos a hely, a felszolgálás udvarias és nagyon flott. Az ételek finomak voltak és megehető adagot adtak.