9700 Szombathely, Rákóczi F. u. 1

280. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

H-CS 10:00-24:00
P-Szo 10:00-01:00
V 11:00-24:00
étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, szórakozóhely, vendéglő
mediterrán
grill ételek ...
Gépzene:
könnyűzene
magyar, angol, német, olasz
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Móló Restaurant & Café Szombathely bemutatkozása

A belvárosában, az óriás platán árnyékában, kint a teraszon időzhetünk, miközben Szombathely egyik legkreatívabb szakácsának ajánlataiból válogathatunk. Szól a zene, – révbe ért.
Ez a mi kikötőnk: a Café Móló.
Otthonos szeglet, ... Tovább >>

Ez a mi kikötőnk: a Café Móló.
Otthonos szeglet, Szombathely egyik legigényesebb gasztronómiai csomópontja, szárazföldi kikötője .
Ahol a nyári és téli szezonra megújult étlappal,koktéllappal, kávélappal, kéthetente újabb ajánlatokkal borkóstolós vacsoraestekkel várják a kedves Vendégeket.
Egy napsütötte étterem, ahová bármikor térnek be, garantáltan kellemes az ottlét.

Móló Restaurant & Café Szombathely képei

Móló Restaurant & Café Szombathely vélemények

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 13.
Szép, hangulatos a hely, a felszolgálás udvarias és nagyon flott. Az ételek finomak voltak és megehető adagot adtak.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Életünk első steak-jét ettük férjemmel a Móló étteremben, de nem bántuk meg, hogy ezt a helyet választottuk. Mind a húsok, mind a köretek nagyon ízletesek voltak, jól készültek. A felszolgáló udvarias és segítőkész volt. Nem olcsó hely, de ha jót szeretnél enni, és néha belefér, akkor érdemes eljönni ide. A belső tér hangulatos, bár nekem kicsit túl sok az anyag- és színvariáció.

Kieft TOP étteremértékelő
2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 17.
Lányom nézte ki ezt a helyet, és ő ajánlotta figyelmünkbe, így el is mentünk, és nem is csalódtunk. A hely hangulatos, a kiszolgálás és a személyzet kedves, az ételek elkészítési ideje, felszolgálása, és az ízvilág is jó volt. Az ételek dekorációja az árkategóriának megfelelő, az adagok mennyisége is megfelelő volt.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 1.
A hely nagyon hangulatos, a pincérek kedvesek, udvariasak. Nem kifejezetten a legolcsóbb éttermek közé tartozik, viszont egykoron nagyobb adagokkal, igényesebb alapanyagokkal találkozhatott a kedves vendég. Azóta határozottan állíthatom, hogy zsugorodtak az adagok, átalakult a választék is. Az árak viszont maradtak stabilan magasan. Gyengülő tendencia

Mobilról küldte. | 2015. januárban járt itt
Értékelt: 2015. február 1.
Nagyon finomak a vegetáriánus ételek! Modern, ízléses berendezés, gyors kiszolgálás. Foglalaskor
türelmes, igényes, gyors visszajelzesre.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 14.
Nagyon sajnáljuk, hogy ez a kiváló adottságokkal rendelkező étterem még a minimum ételminőséget sem tudja hozni. Korábban voltunk az étteremben, mert vonzott a fiatalos és trendi design,változatos sokszínű étlap, de sajnos csak csalódásban volt részünk. Volt, hogy a kiszolgált éttel hideg volt, de ami még ennél is szörnyűbb, egy alkalommal szőrszálat találtunk a tányérban.
Válasz az értékelésre - 2014. augusztus 19.
Sajnálattal olvastam a negatív tapasztalatait! Köszönöm,hogy megosztotta velünk,amit ezután is kérek Öntől/Önöktől ,hiszen őszintén remélem hogy lesz még lehetőségünk bebizonyítani az ellenkezőjét!
Természetesen azon leszünk,hogy ilyen többé ne forduljon elő!
Ezeknek a visszajelzéseknek természetesen nem örülünk,de igyekszünk tanulni belőlük.
Móló Restaurant & Café, Café Móló

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 13.
Kedves, segítőkész a kiszolgálás. Változatos, ízletes, mediterrán jellegű ételek, kiegészítő szezon kínálattal. Az adag mennyisége szerintem pont elég, nagyobb étkűek esetleg egy levessel vagy előétellel is kiegészíthetik a menüt, de egy főétel elfogyasztása pont a kellemes mennyiséget nyújtotta. Hangulatos belső enteriőr, színes, fiatalos, lendületes.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21.
Augusztus elején jártunk itt, és gondoltuk fagyizunk egyet náluk. Leültünk, épp hogy helyezkedünk, már jött is a pincér, hogy mondjuk, hogy mit kérünk. . . . mondtuk, hogy nem tudjuk, előbb szét néznénk a kínálatból. Nem sok időre rá megint jött, akkor mondtuk, hogy melyik kelyhet néztük ki. Aztán vártunk. . . vártunk. . . és vártunk.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 8.
Visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. Bármilyen jellegű ételt szeretnénk enni, megtalálható az étlapon. Különösen kedvelem a tortillába csavart különlegességeiket valamint a padlizsánkrémet pitával. Ezekből a finomságokból nagyobb adagot is meg tudnék enni a felszolgáltnál. Szeretem a pizzákat is, bár nem annyira tökéletes, mint a város ismert "olasz pizzériájában" de megközelíti azt.

Rózsa TOP étteremértékelő
2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Bartók terem szomszédságában található kis étterem ízléses berendezésével, fiatal, ügyes és készséges pincéreivel, gyors kiszolgálással igazán alkalmas arra, hogy a szép zenei élményt megkoronázzuk egy finom vacsorával. Korszerű ételek, különleges halak és olaszos tészták, saláták. . .

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 9.125,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Brigitte Apartman
Napvirág Vendégház
Zsira
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.300 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2021.01.03.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.30.
Apartman Szanyi
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.01.02.
Kehidakustány
2020.08.17. - 2021.07.07.
Hotel Zéta
Lenti
4 nap/3 éjszaka 14.634,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élményfürdővel kombinált fürdőbelépővel, medencék használatával, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.04. - 2020.09.30.
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Szombathely környékén
Wolf Panzió Szombathely
Caramell Premium Resort Szombathely
Hotel Wolf Szombathely
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Szuperakció (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Móló Restaurant & Café SzombathelyX