Rézágyú Vendéglő Szombathely
9700 Szombathely, Százhold u. 12.

Rézágyú Vendéglő Szombathely a térképen

Rézágyú Vendéglő Szombathely értékelése:

37. helyezett az 53 szombathelyi étterem közül
393. helyezett Nyugat Dunántúlon - 724 étterem közül

H-Szo 11:00-21:00
V zárva
étterem, bár, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
ingyenes parkolás, kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad, étel elvitelre ...
Különtermek:
nagyterem - max. 40 fő
kisterem - max. 10 fő
sörkert - max. 30 fő
drinkbár - max. 10 fő
Soproni

Rézágyú Vendéglő Szombathely bemutatkozása

Szombathely belvárosától mintegy 5-10 perces rövid sétára lévő Rézágyú Vendéglő és Étterem 60 fő befogadására alkalmas.
A Rézágyú Vendéglő Szombathelyen a Gábor Áron utcában 1986. évben nyitotta meg kapuját, Szombathely város első privát ... Tovább >>
A Rézágyú Vendéglő Szombathelyen a Gábor Áron utcában 1986. évben nyitotta meg kapuját, Szombathely város első privát éttermeként.
2011. évben, megújulva, belső átalakítást követően, családias légkörű vendéglőként folytatja, az 1986. évben megkezdett kisvendéglő hagyományait, biztosítja a házias ételeket kedvelők részére a magas színvonalú ellátást.

A vendéglő rendelkezik zárt kis és nagyteremmel, drinkbárral és sörkerttel. Étel és ital választéka megfelel, illetve kielégíti a kisvendéglői elvárásokat. Étlapon kívánság szerint válogathatnak vendégeink a húsételek és halételeink mellett belsőségek között, valamint a modern táplálkozás kedvelők is találnak kedvükre valót. Szomjazó vendégeink folyó borok, csapolt és üveges sörök, alkoholos és alkoholmentes koktélok és üdítők széles választéka között válogathat.

A megújult vendéglő szolid árakkal, színvonalas kiszolgálással, kiválóan alkalmas családi ünnepek, üzleti vacsorák, csoportos vállalati rendezvények, osztálytalálkozók, kisebb esküvői vacsorák, kerti partik lebonyolítására.

Rézágyú Vendéglő Szombathely képei

Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Rézágyú Vendéglő Szombathely vélemények

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hirdetésben hallottunk az étteremről, így testvéremmel gondoltuk elmegyünk és eszünk egy jót. Itthonról megnéztük az étlapot, széles volt a választék az italok és az ételek tekintetében is. Mivel a testvérem eléggé válogatós ezért nagyon fontos a nagy választék (főleg csirkemell tekintetében). Éhesen érkeztünk az étterembe, nagyon vártuk már a finom ebédet.
Szombathely

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 30.
Régóta terveztem ellátogatni a műintézménybe, ma megtettem. Nem néztem meg a neten az ajánlatot, mindhárom menü húsvét utáni kímélőprogramra állított szervezetek számára készült: csirkemáj, paradicsomos káposzta, valamint az általam is választott krumplis tészta. A bejárat előtt a falra igénytelenül felragasztott "bugyik": ezekben cserélik a napi és a heti menüket.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 11.
Egy szombati ebédet költöttünk el a vendéglőben. Nem az étlapról rendeltünk, hanem a széles menüválasztékból. Nagyon ízletes és bőséges volt a leves és a főétel is. Ár-érték arányban pedig tökéletes, sőt kifejezetten olcsónak mondható. Egyedül a helyiség berendezése szorulna felújításra, változtatásra, ami egy kicsit rányomja bélyegét a hangulatra.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna- és fitneszterem használattal, kávéval vagy teával, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.05. - 2018.12.30.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 52.900,- Ft/család/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szilveszteri és gyermek programokkal, meglepetés zenés fellépővel, újévi koncerttel, szauna oázis használattal, parkolással
2018.12.29. - 2019.01.02.
Gastland Átrium Hotel
Rábafüzes
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.20. - 2019.07.24.

Szállodák Szombathely környékén
Hotel Viktória Szombathely
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Szieszta Szombathely
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szombathely
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Szilveszter (min. 3 éj)
Őszi akciós napok (min. 2 éj)
Félpanziós akció (min. 2 éj)

Rézágyú Vendéglő SzombathelyX