Tóvendéglő Szombathely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Tóvendéglő Szombathely vélemények

Gyenge 2013. június 23.a párjával járt itt
Nagyon megleptek az előttem véleményt írók tapasztalatai, mivel én/mi nem csak ilyen pozitív élményekkel távoztunk a helyről. Ami biztos hogy maga a környezet nagyon szép, nagyon jó, és nagyon hangulatos, viszont sajnos erre sötét árnyékként vetül egy-két negatívum.
Kiváló 2013. június 21., üzleti partnerrel járt itt
Szombathely gyöngyszeme:-)
A vendéglő a város egyik legszebb helyén fekszik, így nem csoda, hogy sokszor várni kell szabad asztalra ami ugye nem baj mert nincs is jobb egy pohár ital mellett a csónakázó tó partján ücsörögve gyönyörködni a természetbe (főleg ősszel)
Imádjuk, családi összejövetel, bál, egy kis összebújós vacsi a szerelmemmel, vagy csak egy hétköznapi ebéd, teljesen mindegy imádjuk!
2013. április 16.családjával járt itt
A barátnőm esküvőjét tartottuk a Tóvendéglőbe. Nagyszerűen éreztük magunkat. az ételeket kivalló módon készítették! Mindig figyelmesek voltak a pincérek. A csónakázó tó partján helyezkedik el a vendéglő, és a csónakázó-tó is gyönyörű( főleg este kivilágítva) és most csinálták meg a szigetet is :) ami csodálatos lett :)
Tóvendéglő Szombathely - Egyéb
Tóvendéglő Szombathely a térképen
9700 SzombathelyRumi Rajki sétány 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes, vegetáriánus