Tóvendéglő Szombathely
9700 Szombathely, Rumi Rajki sétány 1.

Tóvendéglő Szombathely a térképen

Tóvendéglő Szombathely értékelése:

12. helyezett az 59 szombathelyi étterem közül
118. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

étterem, bár, vendéglő
magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Dreher Classic

Tóvendéglő Szombathely képei

Tóvendéglő Szombathely vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Szombathelyen kevés olyan hely van, ahol igazán nívós, nem megszokott ételeket lehet enni. A Tóvendéglő az egyik ilyen, bár sokan félnek az új ízektől. Konyhájuk évek óta európai színvonalú. Igaz,aki hagyományos ételt szeretne enni,az ne ide jöjjön. A magam részéről örülök, hogy kerülik a sablonokat,s olyan kitűnő étkeket tartanak az étlapon, mint az andalúz marhaleves vagy a marhapofa dödöllével.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Évek óta Szombathelyen élünk, de eddig még csak hallomásból ismertük a Tó-vendéglőt, illetve természetesen tudtuk, hol található. Összességében azt mondhatom, hogy egy picit többet vártunk a helytől. Egy nyári napon a teraszon ebédeltünk, ami az esti kivilágítások alapján messziről szebbnek tűnt.
Cegléd
Gyöngyös

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Szombathelyen nyaraltunk a családdal, a Kalandvárosban töltött játszóterezés után kerestünk a közelben éttermet. Mivel az étterem belső részében 2 esküvőt is tartottak aznap este (a földszinten, illetve az emeleten), így csak a teraszon tudtak helyet biztosítani, de ez nem volt probléma számunkra.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szörnyű hely szörnyű ételek katasztrofális,,pincérek,, a dolgozni nem akaró [moderálva - a szerk. ] gyüjtőhelye. nagyon leromlott a színvonal és a kiszolgálás. Szombathelyen talán a Pelikán hotel étterme ami még ez alatt az étterem féle alatt kullog az még retkes is. egy hét ott tartózkodásunk idején több étteremben is jártunk de messzemenlőleg a legrosszabb élményekkel ezekről a helyekről távoztunk.
Szombathely

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszer már jártam a fenti különteremben, nagyrendezvényen. Mivel abból nem sok (jó) tapasztalatot szereztem, most itt az alkalom a friss élményeket megosztani. Egyébként egyszer még a régi helyen jártunk, négyzetes asztalokkal, faszékekkel berendezve, pöttyös 20X20-as járólappal. Mai látogatásunk gyönyörű, őszi napsütésben volt, de sajnos kinti fogyasztáshoz már nem volt elég meleg.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Átalakítás előtt: Kissé kopott, ám nagyon barátságos környezet, finom házias ételekkel. , kockás terítővel. Átalakítás után: Puccos, egy ideig felkapott hely. Kétszer is voltam itt. Első alkalommal egy előre leszervezett érettségi találkozó keretében Ez alkalommal nagyjából stimmeltek is a dolgok. Második alkalommal a családdal látogattunk ide.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször is jártunk már a Tóvendéglőben. A céges vacsorák kifejezetten jók voltak itt, finomak és bőségesek voltak az ételek, amelyek svédasztalos rendszerben voltak feltálalva. De akadt olyan alkalom, amikor barátokkal mentünk és bizony elégedetlenül távoztunk több okból is. Az ételek mennyisége még nekem is kevés volt, emiatt úgy gondolom, hogy egy férfinek meg aztán végképp nem lenne elég.

2013. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Amikor felújították Tóvendéglőt, alig vártam, hogy egy vacsorát eltölthessek ott. Kívülről nagyon szép lett, a környezet is csodás. Előtte a neten nézegettem, mit találok róla, de az étlap hiányosan, ár nélkül szerepelt. Amikor bementünk tisztaság fogadott bennünket, szépen megterített asztalok, de mivel alig voltak vendégek, túl nagynak, tágasnak találtuk így kimentünk a teraszra.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A párommal szeretünk több helyet kipróbálni, új élményekre szert tenni. A Tóvendéglő csodás környezetével hívta fel magára a figyelmünket. A teraszról gyönyörű kilátás nyílik a szomszédságában fekvő tóra, madarak csiripeltek, a minket körülölelő csend magával ragadó volt. Mégis csalódottan távoztunk. . .

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Miután barátnőmmel elfoglaltuk az asztalunkat, 10 perc elteltével sem kaptunk ital vagy étlapot. . . . magam mentem a pulthoz elhozni, ami nem is idegesített, inkább az asztalnál ülő két ötéves kisgyerek, kik nagyon szomjasak és éhesek voltak. Ezután 5 percre rá felvették a rendelést és 30 perc kegyetlen gyereknyafogás után, hogy "anya mikor kapunk inni" egy másik felszolgáló kérdezte meg , hogy "mit hozhatok?

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.12.20.
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 21.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.26. - 2021.01.29.
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2022.01.26.
HoldLux Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 5.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Petra Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.30.
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799 - 13.619,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2021.09.12.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 27.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 17.600 - 24.200,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.20.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 12.879 - 18.387,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.31.
Hotel Írottkő
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 11.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2020.04.05. - 2020.12.29.
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Szombathely környékén
Abbázia Country Club Szombathely
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Hotel Írottkő Szombathely
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Hotel Viktória Szombathely
Az Őrség Pünkösdi Zsongása (min. 2 éj)
Napi árak
Wellness ízelítő (min. 2 éj)

Tóvendéglő SzombathelyX