Arena Savaria Vendégszobák Szombathely

Arena Savaria Vendégszobák  Szombathely
9700 Szombathely, Sugár u. 18.

Arena Savaria Vendégszobák  Szombathely a térképen

Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Arena Savaria Vendégszobák Szombathely vélemények

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 25.
2 perc szemrevételezés után fejvesztve menekültünk! ! ! Az egész egy lepusztult '70-es évekbeli úttörő táborhoz hasonlítható. Igénytelen, rozzant bútorok,lepukkant minden, a sütő nem látszott a zsírtól, arról nem is beszélve, hogy a szomszédos szobával közös a konyha. Az udvar elhanyagolt, farakások, szerszámok szanaszét, és az udvaros bácsi volt a legjobban meglepődve, hogy valaki egyáltalán ide tévedt.

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
December végén töltöttünk el két éjszakát a szálláshelyen. A szobából a kilátás nagyon szép, a hatalmas üveg ablakok világossága és a környezet igazán pihentetővé varázsolják az ott töltött időt. Ideális pihenőhely a nyugalomra vágyóknak. Ára kedvező, a hozzá kapcsolódó wellness használat is kiválónak bizonyult. Elégedetten jöttünk el.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 8.
Október elején négy éjszakát töltöttünk a szálláshelyen. Elsőre meghökkentett a szobák puritánsága, de ezen hamar túltettük magunkat. Kellemes, kényelmes szoba volt, bár egy kicsit zavart bennünket a függöny hiánya, az nézett be a sportpálya felől aki csak akart. Kicsit megismertük Szombathelyet, de volt időnk átmenni Ausztriába is.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 25.
Májusban 4 éjszakát töltöttünk itt. 3-án voltunk a szobában de kényelmes volt. A fürdőszoba tiszta, a konyhában a szükséges tárgyak megvoltak. Felfedeztük Szombathely látnivalóit és kirándultunk a környékre. Jó kiindulópont a környék felfedezése. Olcsó és tiszta szálláshely, tudom ajánlani.

2012. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 24.
Pár napot töltöttünk a családommal a Savaria Arénában. Minden megtalálható volt ami egy család nyaralásakor nélkülözhetetlen.Bár a konyhában voltak hiányosságok. A szobában 3 fő kényelmesen elfér. A belváros kicsit messze van,de egy kis sétával megközelíthető. Aki olcsó,tiszta szállásra vágyik,azoknak ajánlom ezt a szállást.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljesen megvoltunk elégedve a portásokkal, Gáborral és Lujza nénivel. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak mindketten. Köszönjük nekik! Wifi kód elvileg van a sportcsarnokban, de a sportolók nem adták meg. Senkit ne riasszon vissza a kosarazó csapat esti és reggeli edzése, hiszen a két kisgyerekkel, akik 5 és 7 évesek voltak szájtátva figyelték nap, mint nap a srácokat ( velem együtt ) .

Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.19-ig
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.19-ig
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
3 nap/2 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Szombathely környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Napi árak
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

SzombathelyX