Garda Hotel Szombathely ★★

Garda Hotel Szombathely
9700 Szombathely, Szent István Park 15.

Garda Hotel Szombathely a térképen

Garda Hotel Szombathely értékelése:

1. helyezett a 29 szombathelyi szállás közül
113. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Garda Hotel Szombathely bemutatkozása

A Garda Hotel a szombathelyi a Csónakázótó és a Tófürdő közvetlen szomszédságában található. A szállodától a belváros, a múzeumok, a történelmi és kulturális nevezetességek nagy része autóval pár perc alatt, gyalog 5-15 perc sétával megközelíthető.

Garda Hotel Szombathely képei

Garda Hotel Szombathely
Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Garda Hotel Szombathely vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
A Hotel maga nagyon szép helyen van. A reggelivel semmi gondunk nem volt sosem. A személyzet nagyon készséges és kedvesek. A Hotelban sajnos nincs étterem sem wellness így esetleges esős napon is kénytelen az ember kimozdulni, de a környéken található fedett medencés vagy egyéb kikapcsolódásra alkalmas helyszín.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
2019. májusában egy estét töltöttem a hotelben az államvizsgámat követően. A hotelbe érbe kellemes hangulat fogadott. A hotel belső kialakítása modern és egyedi. Halk zene szólt. A recepción lehetőség volt kávé fogyasztására. A szoba tiszta volt, a fürdőszobába volt bekészítve sampon és tusfürdő. A másnapi reggeli bőséges volt.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Kellemes napokat töltöttünk a hotelban. A reggeli finom és kiadós volt. Nagyon jó lett volna, ha ebédelni, vacsorázni is lehetett volna. Mivel a városi közlekedés is megoldott, aki vonattal érkezik a városba, annak is könnyen megközelíthető a hotel.
Sok - sok vendéget kívánva Boldog Új Évet kívánva!

Garabics Csabáné - Ignácz Jánosné

2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Október közepén egy nyugodt estét töltöttem a hotelben. Érkezésemkor a hotelben kellemes, halk zene szólt. A portán egy rendkívül kedves, figyelmes recepciós fogadott. Tájékoztatott a legfontosabb tudnivalókról. Kértem tőle egy kávét, ami nagyon jól esett a fárasztó, egyetemen töltött nap után. A folyosón mozgásérzékelős a világítás.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
A szálloda gyönyörű helyen van..a személyzet kedves, segítőkész.A reggeli bőséges, van választék.A tisztasággal sincs baj.Egyedül a fürdőben a zuhanytálca, illetve annak hiánya,valamint a mosdó "minisége" ami negatív élményként maradt meg bennem...amúgy jól éreztük magunkat
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
Barátságos, udvarias, kedves alkalmazottak, csendes szoba, kényelmes ágyak, ötletes. hangulatos design az egész hotelben. Jó elhelyezkedés: zöld környezet, közel a a városközponthoz és a külső zöld területekhez - strandhoz, Falumúzeumhoz - is. Javítási javaslat: A fürdőszobapolc feljebb szerelése vagy valamivel kijjebb álló mosdókagyló beszerelése, mert így nagyon nehéz a használata.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves kis hely,szép környezetben. A személyzet udvarias, segítőkész. Elegáns kis étterem, megfelelő választék.Színházcsomagjukat választottuk,ilyennel más városban még nem találkoztam.Kicsit messze van a belváros, de sok szép épület van és mind rendben tartott.Ha lesz alkalmam még a városba visszamenni, szívesen szállok meg itt újra.

Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
EMAN Apartmanház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
1-3 éjszaka 11.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepelteknek tortával és emlékfotóval, fürdőbelépővel, zene és fényterápiás finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
3 nap/2 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Szombathely környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

SzombathelyX