4,3

2024.10.01-ig
JOKER Party House Szigetszentmiklós

Sziget Étterem Taksony vélemények

Kiváló 2023. július 16.családjával járt itt
2023.07.15.-én családi rendezvényre választottuk az éttermet. Nem csalódtunk, szép, ápolt környezet, családias, kellemes légkör és finom házias ételek vártak minket. Köszönöm szépen a személyzetnek a szép, emlékezetes napot.
Átlagos 2017. március 28.a párjával járt itt
Eldugott kis utcában található az étterem. Mivel a szomszédos településen volt épp elintéznivalónk, így a közelben kerestem étkezési lehetőséget. Korábban nem jártam még itt, de nagyon szimpatikusnak tűnt a leírások alapján. Hétköznap volt és gyér forgalom, aminek inkább csak örültünk. Kézmosás céljából első utam a mosdóba vezetett.
Kiváló 2015. február 7.családjával járt itt
Kitünő az étterem. Minden korosztály részére csak ajánlani tudom. Igaz én taksonyi vagyok /sajnos nem fiatal/ még ismertem az étterem alapitó tulajdonosát is. Nagyon kedves emberek voltak igazi üzleti érzékkel.Nyáron gyönyörü kilátás nyilik a teraszról ahol ebédelni vagy csak sörözni is lehet.
Kiváló 2014. december 30.barátokkal járt itt
Nyugodt, kellemes környezetben lévő étterem. A hely gyermekbarát, ahogy a honlapon is feltüntették (külön kis játszó-rajzoló rész az etetőszék mellett). A kiszolgálás gyors, a személyzet barátságos, az árak megfelelőek, az ételek ízletesek, bőségesek. Az étlapon szereplő választék megfelelően széles, de kívánságra kérésre is elkészítik az ételeket (ha van alapanyag). Biztos, hogy nem először jártunk itt.