Ferenczy

Ferenczy adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2016.11.04

Gyenge 2014. december 6.a párjával járt itt
Igaz Erzsébet utalvánnyal voltunk, de a szállás a szóba a fürdőszobáról nem is beszélnék. Amint irtam borzalmas 5 napot töltöttünk. A szoba hideg volt /15/ többszöri könyörgés után kaptunk egy hősugárzót. Fürdőszobát nem tudom kinek tervezték mérete 1. 05 x 155 volt zuhanyzóval együtt.
Kiváló 2015. február 7.családjával járt itt
Kitünő az étterem. Minden korosztály részére csak ajánlani tudom. Igaz én taksonyi vagyok /sajnos nem fiatal/ még ismertem az étterem alapitó tulajdonosát is. Nagyon kedves emberek voltak igazi üzleti érzékkel.Nyáron gyönyörü kilátás nyilik a teraszról ahol ebédelni vagy csak sörözni is lehet.
2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Minden nagyon szép és jó volt. Viszont ha még egyszer mennénk semmi szin alatt nem a Benjamin szárnyba. Az a bizonyos össze kőtő folyosó pont 300 méter hosszú amit naponta többször is végig kell gyalogolni. Személyzet és a koszt kifogástalan. Viszont az étterembe a rendelésnél figyelni kell a pincért,hogy milyen szoba számot ir fel nekünk pl.