Taliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd

4,5
városi Templom közül
Templom
Taliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd
Taliándörögdi Szent András templomrom TaliándörögdTaliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd

Kristály Hotel Konferencia & Wellness Ajka - Napi árak reggelis ellátással
Kristály Hotel Konferencia & Wellness Ajka
Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Taliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Érdekes 2022. szeptember 19.barátokkal járt itt
Csak ülök itt a babérjaimon meg a templomromjaimon, és nézem, hogy ez miért nincs a listámban? Bárkinek megesküdtem volna, hogy igen, na, de akkor pótoljuk újra. Többször látogattam már, találtam fényképet, amiről kiderül, hogy egy éven belül voltam, tehát még érvényes itt.
Taliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd - Külső képTaliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd - Külső képTaliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd - Külső képTaliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd - Külső képTaliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd - Külső képTaliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd - Külső képTaliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd - Külső képTaliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd - Külső kép
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 236 városban járt márFelfedező - 255 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. április 28.a párjával járt itt
Miután ide kocsival is ki lehet menni meg jelzés is vezet erre, így ott jártunkkor is többen voltak a romnál. A terep rendezett, de az ismertető tábla nagyon megviselt, szinte olvashatatlan. Az építés pontos idejét nem tudni, de 1339 előtt Dörögdi Miklós egri püspök újjáépíttetett, így e méretes, gótikus templomhoz sekrestye is tartozott.
Taliándörögdi Szent András templomrom Taliándörögd - Egyéb