Nyerges Udvar - Prés Bár Tállya

Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Nyerges Udvar - Prés Bár Tállya vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2023. december 24.egyedül járt itt
A Nyerges udvar prés bár egy új hullámos egység Tállyán, melyről nem is hallottam korábban, ha nincs a több értékelésemben is megénekelt 2023 októberi tállyai nyitott pince akció, ki tudja, mikor hallok róla először. Jó, hogy már ilyen is van Tállyán, az egyszerű kocsmák mellett elférne akár több ilyen borbár is.
Nyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - Egyéb