Új hullámos borozó Tállyán

Nyerges Udvar - Prés Bár TállyaNyerges Udvar - Prés Bár Tállya a térképen

Kiváló 2023. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. december 24.
A Nyerges udvar prés bár egy új hullámos egység Tállyán, melyről nem is hallottam korábban, ha nincs a több értékelésemben is megénekelt 2023 októberi tállyai nyitott pince akció, ki tudja, mikor hallok róla először. Jó, hogy már ilyen is van Tállyán, az egyszerű kocsmák mellett elférne akár több ilyen borbár is.
Mint sejthető, minőségorientált a hely, ez egyértelműen látszik az itallapon.
Hat helyi pincészet 11 borát tartják, örömmel láttam köztük a feltörekvő, ambíciózus T3 pincét, melynek több remek borát kóstoltam az utóbbi hónapokban, de ahová sajnos nem sikerült sem aznap, sem másnap eljutni, de majd legközelebb.
Valamennyi bort decire is kimérik, baráti, értsd 1000 forintos vagy az alatti deciáron.
Mi több, tartanak söröket is a Beertailortól, nem értem miért nem a helyi (tokaji) BAZ beert tartják, de legyen ez az ő problémájuk. Bort ittam már addig eleget, így egy Beertailor IPAt kértem, 800 forint volt. Ez NAGYON jó ár/érték arány.
Négy és fél pont a hely, kerekítsünk felfelé.
Ár / érték arány:Kiváló
Nyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - EgyébNyerges Udvar - Prés Bár Tállya - Egyéb
Angyal Villa Rátka - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel