Jó 2026. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2026. június 25.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Egy kis faluban kincs, ha az ember vasárnap is kap friss pékárut. Főleg, ha a vasárnap is nyitva tartó élelmiszerboltban nincs, talán csak előző napi meg tartós kenyér és hirtelen szükség van pékárura. Friss, meleg zsemlét vettünk, többféle friss, édes-sós péksütemény, kenyér van a kínálatban. Cukrászsüteményeik is vannak, de abból nem vettünk. A kiszolgáló hölgy kedves, udvarias volt. Ha szükség lesz rá, máskor is jövünk.