Kávézó, cukrászda, bisztró és deli

Kávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-DiszelKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel a térképen

Kiváló 2023. októberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2023. december 22.
Itt nemcsak sallangmentes, házias ételek igen szép választékát kínálják, hanem megannyi helyi kézműves terméket is a kiváló minőségű házi mustártól a mézen, szörpökön, savanyúságokon át a lekvárokig.
Mindemellett közösségépítésre is törekednek, nemcsak a szövetkezeten keresztül, hanem olyan események szervezésével is, mint például a múlt hónapban lezajlott borkvíz.
Választékukba a népi konyha olyan kevéssé ismert fogásait is bevették, mint például a felvidéki dolka.
Az italszortiment is hasonló filozófiájú, helyi termékeken alapul, legyen szó borról, sörről (a tapolcai Stari főzde igen széles palettáját kínálják), szörpökről, verjus- vagy ecetfröccsről.
Ettünk egy élvezetes pisztrángkrémet, amihez adott kenyér ízre-állagra sokkal meggyőzőbb volt, mint ahogy az első látásra tűnt.
Megkóstoltuk a harcsafilével felszolgált fehérboros hallevest is.
Egy málnás gombócot is kóstolunk, remek, profi munka volt mind a burok, mind a töltelék.
Különleges és példaértékű hely a Vörös Ló, sok hasonlóra lenne szükség szerte a Kárpát medencében.
Hangulat:Kiváló
Kávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Egyéb

Kávéház a Vörös Lóhoz további értékelései

2019.12.29barátokkal
Mivel lelkes Káptalantóti-piac látogató vagyok, ezért mindenképp meg szerettem volna nézni ezt a kávéházat is. Nem csalódtam, sőt.. Amint belép az ember, kiszáll a rohanó világból. Mosolygós emberek, lágy zene, barátságos környezet fogad, mintha a nagyihoz mennénk ebédre. Rögtön otthon érezzük...
2019.10.24egyedül
Olyan sokat jártam már a látványtárba, hiába, mert vagy zárva volt, vagy rendezték, meg ide a Vörös Lóba is, amikor éppen szünnap volt, most megpróbáltam biztosra menni, nem hétfő, nem szünnap, na, akkor most... de teljesen elcsüggedtem, amikor közölték, hogy újabban a kedd IS szünnap. :o(( De...
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi - Napi árak
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi