Kávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2023. december 22.családjával járt itt
Itt nemcsak sallangmentes, házias ételek igen szép választékát kínálják, hanem megannyi helyi kézműves terméket is a kiváló minőségű házi mustártól a mézen, szörpökön, savanyúságokon át a lekvárokig. Mindemellett közösségépítésre is törekednek, nemcsak a szövetkezeten keresztül, hanem olyan események szervezésével is, mint például a múlt hónapban lezajlott borkvíz.
Kávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - EgyébKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 54 városban járt márNépszerű író - 66 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 394 feltöltött kép
Kiváló 2019. december 29.barátokkal járt itt
Mivel lelkes Káptalantóti-piac látogató vagyok, ezért mindenképp meg szerettem volna nézni ezt a kávéházat is. Nem csalódtam, sőt. . Amint belép az ember, kiszáll a rohanó világból. Mosolygós emberek, lágy zene, barátságos környezet fogad, mintha a nagyihoz mennénk ebédre. Rögtön otthon érezzük magunkat, a berendezés nagyon hangulatos.
Kávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Külső képKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Étel/italKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Étel/italKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Étel/italKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Étel/italKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Kiváló 2019. október 24.egyedül járt itt
Olyan sokat jártam már a látványtárba, hiába, mert vagy zárva volt, vagy rendezték, meg ide a Vörös Lóba is, amikor éppen szünnap volt, most megpróbáltam biztosra menni, nem hétfő, nem szünnap, na, akkor most. . . de teljesen elcsüggedtem, amikor közölték, hogy újabban a kedd IS szünnap.
Kávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Külső képKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Külső képKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - BelsőKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Étel/italKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Étel/italKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Étel/italKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Külső képKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Étel/italKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Külső képKávéház a Vörös Lóhoz Tapolca-Diszel - Külső kép