Kolibri Ételbár Tapolca

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kolibri Ételbár Tapolca vélemények

2076
Átlagos 2020. augusztus 18.a párjával járt itt
Kicsit esős, hűvösebb napon úgy tűnt, jó ötlet berándulni Tapolcára ebédelni egyet. Kicsit ténferegtünk a malomtó partján, aztán oda nem ültünk be mégsem, pár lépés a főtér nézzük azt. . . a főtér közepén éppen volt egy pont alkalmatlan hely, én meg emlékeztem rá, hogy az árkádok alatt valahol van egy ilyen, mint ez, odasétáltunk és meg is találtuk a Kolibrit, ami közepesen vonzó helynek tűnt, és az autónk is elég közel parkolt ehhez.
Kolibri Ételbár Tapolca - BelsőKolibri Ételbár Tapolca - Étel/italKolibri Ételbár Tapolca - Étel/italKolibri Ételbár Tapolca - Étel/italKolibri Ételbár Tapolca - EgyébKolibri Ételbár Tapolca - Külső kép
Átlagos 2019. október 25.a párjával járt itt
Rendszeresen járunk ide, két évvel ezelőtt már irtam a helyről. Azóta sajnos romlott a hely. Kicsi a konyha, kevés a pincér - mi egyet láttunk - és vagy menüt eszünk vagy több mint egy órát kell várni. . . Jó, hogy ez délben történt,de akkor is meredek! Desszertet azért kaptam, az finom volt.
2017. június 7.a párjával járt itt
Nyaranta sokszor járunk Tapolcán és már többször felkerestük ezt, a Fő utcában található, családias kis éttermet. A hely - bár kétszintes - nem nagy, ezért délben mindig sokan vannak.
A kiszolgálás előzékeny, gyors. Az ételek mindig nagyon finomak. Utóbb fittnesstálat ettem, nagyon ízletes, ötletes volt. Az árak kedvezőek. Az étteremben menüt is lehet fogyasztani, nagyon sok helyi lakos étkezik ott.