Nagy-családi estebéd

Peppino Pizzéria TapolcaPeppino Pizzéria Tapolca a térképen

Gyenge 2019. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 21.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Hosszas vajúdás után jutottunk a Tapolcán központi fekvésű Peppinó étterembe. Pontosabban a teraszára, ahova névre szóló asztalfoglalásunk szólt. A meglepő, hogy egy kinti hatszemélyes asztalt foglaltak hét személy részére, és az asztal-fejvégekre nem volt lehetőség teríteni. Tehát szorongtunk... Igaz, felajánlották, hogy kicserélhetjük az épületben lévő kényelmesebb 9 személyesre, de ott egyáltalán nem járt a levegő, mert légkondi nincs.
Hétből végül hat személy rendelt, a végösszeg 17.000Ft körüli volt.
A kiszolgálás gyorsaságával és a további minőséggel bajunk nem volt, ám az ételek minősége azért hagyott némi kívánnivalót. Jómagam limonádét szerettem volna, de cukor nélküli nem volt (nem értem, miért nem lehet ilyet előállítani hirtelen, ahol víz és citrom megadatik).
Az egyik résztvevő pisztrángja ízetlen volt, a többiek is teljesen átlagossá (vagy alattivá) értékelték az ételt. Jómagam hagymalevest ettem cipóban, különös kifogásom nem adódott.
Szerencsétlenségünkre a közeli téren publikus rendezvény zajlott, a hangosítás miatt egymás hangját nem hallottuk (ez persze nem az étterem bűne, de egy helyzet része volt a jelenség).
Összességében: ide még egyszer nincs látogatási tervünk, erről másokat is lebeszélünk.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos

Peppino Pizzéria további értékelései

2023.09.30barátokkal
Pizzat szoktam rendelni, de meg drágult sajnos. A pizza minősége változó, de 10-ből 6. Összességében rendben van.
2023.01.13a párjával
Ebédidőben jártunk itt, halászlét és gulyáslevest fogyasztottunk az étlapról választva. Miközben vártunk, hogy kihozzák az ételeket, a pincérnő kedvesen ropogtatni való tortilla chipset és mártogatóst hozott. Kellemes meglepetésként ért, hogy rövid időn belül hozták is az ételt. Nagyon finom...
2022.08.21családjával
Nagyon jó, sajnos nagyon sokan vannak így lassan megy a kiszolgálás. Az étel finom és bőséges. Mosdó lehetne több is. Valójában ha az étkezés nézem csak dícsérni tudom. Nagyon fontos Szép kártyát is elfogadnak.
Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak