Peppino Pizzéria Tapolca

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Peppino Pizzéria Tapolca vélemények

Átlagos 2023. szeptember 30.barátokkal járt itt
Pizzat szoktam rendelni, de meg drágult sajnos.
A pizza minősége változó, de 10-ből 6.
Összességében rendben van.
2023. január 13.a párjával járt itt
Ebédidőben jártunk itt, halászlét és gulyáslevest fogyasztottunk az étlapról választva. Miközben vártunk, hogy kihozzák az ételeket, a pincérnő kedvesen ropogtatni való tortilla chipset és mártogatóst hozott. Kellemes meglepetésként ért, hogy rövid időn belül hozták is az ételt. Nagyon finom volt, valószínűleg vissza térünk!
Kiváló 2022. augusztus 21.családjával járt itt
Nagyon jó, sajnos nagyon sokan vannak így lassan megy a kiszolgálás. Az étel finom és bőséges. Mosdó lehetne több is. Valójában ha az étkezés nézem csak dícsérni tudom. Nagyon fontos Szép kártyát is elfogadnak.
Kiváló 2021. október 6., kollégákkal járt itt
Kirándulás keretében jártunk Tapolcán.
Ebédidőben voltunk, pörgött a személyzet, ennek ellenére rövid időn belül felszolgálták az ebédet.
Nagyon kedvesek voltak a pincérek. A leves nagyon finom volt, a főétel is kellő mennyiségű és nagyon ízletes volt.
A hely nagyon kulturált, tiszta volt. Csak ajánlani tudom.
Átlagos 2021. október 4.a párjával járt itt
Jó a kaja, csak meg kell szagolni evés előtt. Konkrétan cicegeburger büdös volt a hús. Krusovice sör jó. Erdei gombás husi finom. Girostál finom. Nem tudom miért kell elszúrni ilyen hülyeséggel.
2076
2021. szeptember 19.egyedül járt itt
A Peppino Pizzéria úgy került a képbe, hogy ebédelni szerettem volna, és emlékeztem egy vendéglőre, ami a tavasbarlang mellett van, a sarkon. (Szent György Panzió és Étterem), de az zárva volt. Így a tavasbarlang másik odalán lévő Peppinóba mentem, ha már itt voltam. Van terasza, de meleg volt, meg poros is az utca, hát inkább bementem.
Peppino Pizzéria Tapolca - Külső képPeppino Pizzéria Tapolca - BelsőPeppino Pizzéria Tapolca - BelsőPeppino Pizzéria Tapolca - EgyébPeppino Pizzéria Tapolca - BelsőPeppino Pizzéria Tapolca - EgyébPeppino Pizzéria Tapolca - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2021. szeptember 18.a párjával járt itt
Nem elsőként jártunk itt helybeliként, de biztos, hogy utoljára. Régebbi értékelésem során átlagosnak írtam ezt a helyet, de a legutóbbi ottlétünk után ismét írnom kell, mert akkora volt a csalódás. Ez pedig legfőképp az ételre vonatkozik. De hát egy étteremben ez lenne a legfontosabb, ugyebár? !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 21.családjával járt itt
Hosszas vajúdás után jutottunk a Tapolcán központi fekvésű Peppinó étterembe. Pontosabban a teraszára, ahova névre szóló asztalfoglalásunk szólt. A meglepő, hogy egy kinti hatszemélyes asztalt foglaltak hét személy részére, és az asztal-fejvégekre nem volt lehetőség teríteni. Tehát szorongtunk. . .
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Remek hely, már többször ettünk itt a párommal. Mindenkinek ajánlom! A palacsintákat ki ne hagyjátok, egyik finomabb, mint a másik! Gyors, udvarias a kiszolgálás, a kaja finom, ízletes és megfelelő mennyiségű. A pincérek mindig mosolyognak, lelkesek és kedvesek. Amikor erre járunk, mindig betérünk e helyre. Próbáljátok ki!
Kiváló 2018. július 1.a párjával járt itt
Nagyon udvarias és gyors kiszolgálásban volt részünk. Hangulatos helyen fogyaszthattunk el két remek steak-et. Én csak ajánlani tudom aki Tapolcán finomat szeretne enni annak tökéletes választás.