A barlang felett

Peppino Pizzéria TapolcaPeppino Pizzéria Tapolca a térképen

2021. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 19.
A Peppino Pizzéria úgy került a képbe, hogy ebédelni szerettem volna, és emlékeztem egy vendéglőre, ami a tavasbarlang mellett van, a sarkon. (Szent György Panzió és Étterem), de az zárva volt. Így a tavasbarlang másik odalán lévő Peppinóba mentem, ha már itt voltam. Van terasza, de meleg volt, meg poros is az utca, hát inkább bementem. Egyedüli vendég voltam bent, ablakok nyitva, meleg volt ott is. Vendég alig, az is a teraszon. Felszolgáló gyorsan jön, nem akartam valami nehezet enni, tanultam az elmúlt napok gyomorrontásaiból, levest nélkülöztem, rántott gombát kértem. Jó választás volt, nagyon finom volt, kifogástalan, ruccolás burgonyapürével, bár az ígéret rizs volt, de nem bántam, finom volt így is, sőt, talán még jobb is. nem drága a hely, sőt, a színvonalához képest kifejezeten olcsó. lehet, hogy mások csalódtak benne, én ajánlom.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Peppino Pizzéria Tapolca - Külső képPeppino Pizzéria Tapolca - BelsőPeppino Pizzéria Tapolca - BelsőPeppino Pizzéria Tapolca - EgyébPeppino Pizzéria Tapolca - BelsőPeppino Pizzéria Tapolca - EgyébPeppino Pizzéria Tapolca - Étel/ital

Peppino Pizzéria további értékelései

2023.09.30barátokkal
Pizzat szoktam rendelni, de meg drágult sajnos. A pizza minősége változó, de 10-ből 6. Összességében rendben van.
2023.01.13a párjával
Ebédidőben jártunk itt, halászlét és gulyáslevest fogyasztottunk az étlapról választva. Miközben vártunk, hogy kihozzák az ételeket, a pincérnő kedvesen ropogtatni való tortilla chipset és mártogatóst hozott. Kellemes meglepetésként ért, hogy rövid időn belül hozták is az ételt. Nagyon finom...
2022.08.21családjával
Nagyon jó, sajnos nagyon sokan vannak így lassan megy a kiszolgálás. Az étel finom és bőséges. Mosdó lehetne több is. Valójában ha az étkezés nézem csak dícsérni tudom. Nagyon fontos Szép kártyát is elfogadnak.
Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak