Majoros Pincészet Tarcal

2021.08.31-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca
84.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Majoros Pincészet Tarcal vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2018. december 8.a párjával járt itt
Ahhoz, hogy első számú borvidékünknek, Tokajnak a bortermő települései olyan pezsgést mutassanak mint Villány, elengedhetetlen, hogy magas minőséget képviselő kispincészetek tucatjai tartsanak nyitva az érdeklődők számára. Tarcalon ezen mintaadó pincészetek egyike Majoros Lászlóé.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Majoros Pincészet Tarcal - Külső képMajoros Pincészet Tarcal - Külső képMajoros Pincészet Tarcal - Étel/italMajoros Pincészet Tarcal - Étel/italMajoros Pincészet Tarcal - Étel/italMajoros Pincészet Tarcal - Belső
Még több kép (3 db) >>