Öreg Halász Étterem Tát

Öreg Halász Étterem Tát
Öreg Halász Étterem TátÖreg Halász Étterem Tát
Öreg Halász Étterem TátÖreg Halász Étterem Tát

Öreg Halász Étterem Tát bemutatkozása

Hangulatos,csárda jellegű éttermünkben, magyaros ízekkel, halspecialitásokkal várjuk kedves vendégeinket.Rendezvényekhez, családi összejövetelekhez nyújtunk ideális helyszínt.
A 200 fő befogadóképességű étterem melett, 100 fős dunai terasszal és 20 fős különteremmel rendelkezünk.

Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát - Napi árak reggelis ellátással
2024.08.01-ig
Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát

Öreg Halász Étterem Tát vélemények

2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 18.a párjával járt itt
Na, itt azért meg kell állni a vélemények között, mert itt azért meg kell állni, fizikailag is. A térképen találtam, Nyergesújfalu táján bolyongva, jónak ígérkezett, és az is, a szó minden értelmében! Beparkoltunk a kifejezetten vonzó parkolóba, a parkolók nem szoktak vonzóak lenni, de ez itt nagyon is az volt.
Öreg Halász Étterem Tát - Külső képÖreg Halász Étterem Tát - EgyébÖreg Halász Étterem Tát - EgyébÖreg Halász Étterem Tát - EgyébÖreg Halász Étterem Tát - EgyébÖreg Halász Étterem Tát - EgyébÖreg Halász Étterem Tát - MosdóÖreg Halász Étterem Tát - BelsőÖreg Halász Étterem Tát - BelsőÖreg Halász Étterem Tát - BelsőÖreg Halász Étterem Tát - BelsőÖreg Halász Étterem Tát - Étlap/itallapÖreg Halász Étterem Tát - Külső képÖreg Halász Étterem Tát - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2018. december 1.a párjával járt itt
Az Öreg Halász Hotelt megmeglátva az éttermükben falatoztunk. nagyon tetszetős a nádfedeles építmény.
Ez jó választás volt, mert szebbnél szebb és finomabbnál finomabb csodákkal fogadtak minket. A hely kellemes hangulatához hozzátartozott a búbos kemence látványa is. A kiszolgálás gyors és kedves a személyzet is. Mindenkinek ajánlani tudjuk ezt a jó éttermet. Mi is visszatérünk még.
Öreg Halász Étterem Tát - Étel/italÖreg Halász Étterem Tát - Étel/italÖreg Halász Étterem Tát - Étel/italÖreg Halász Étterem Tát - Étel/italÖreg Halász Étterem Tát - BelsőÖreg Halász Étterem Tát - Belső
Kiváló 2014. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
nagyon szép hely. kiválló kiszolgálás. figyelmes személyzet. az adagok emberségesek az ízek jók,tálalás szép ízléses. az árak arányosan jók. A pisztráng izletes volt. a sajtkrémleves egyenesen kitünő. az italok tekintetében átlagos. de a borválaszték bizony kielégítő. az édességekben bizony volna mit javítani mert palacsinta és somlóin kívül nemigen volt más.
Kiváló 2013. november 20., üzleti partnerrel járt itt
Nagyon szeretem a halászlét és nagyon kritikus vagyok a minőséggel szemben, de mellette az árat is figyelembe szoktam venni. A harcsa halászlét próbáltam ki és nagyon finom volt, az ára sem volt túlturbózva. Így nagyon jól esett. Az ilyen helyekre vissza járok és a baráti körbben is reklámozom.
Öreg Halász Étterem Tát a térképen
2534 TátFő út 2.
06 30 889 87 40
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS
P-V
magyar
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
1800 Ft (kb. ár)
Belga sörök