Aminda: Finom lepények, kiváló gyümölcstea, kellemes környezet - Balance Cafe & More Tata

Balance Cafe & More Tata értékelése
7. helyezett a 46 tatai étterem közül

Finom lepények, kiváló gyümölcstea, kellemes környezet

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagy jövőt jósolnék ennek a kedves helynek, ha meg tudja tartani az előnyeit. Egész jó helyen van, csak az úton kell átmenni, és a többi vendéglátóipari egység közötti sorfal végén máris ott a gyönyörűséges Tatai tó, és nem kell túlzottan tartania a versenytársaktól. A nemrégiben készült épület kellemes, esztétikus, a kiszolgálás halk, figyelmes és gyors, az árak szinte barátiak – és a lényeg: a gyümölcstea kiváló, a megkóstolt lepények is. Ajánlom mindenkinek!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Aminda felhasználót?    Igen

2890 Tata
Vértesszőlősi út 34.

Vélemények Aminda felhasználótól

2020. július 8.
Ha egy különleges élményt szeretnél, gyere el ide, ez valóban egy különleges hely! Szinte „Paradicsomi” állapot, ahol minden csodásan elfér: felnőttek, gyerekek, kutyák és macskák a négylábúak nincsenek lezavarva a kanapékról, és tudják, hogy itt otthon vannak. Akárcsak a vendégek. A...

2020. július 8.
Nekem talán a leginkább az számít, hogy néz ki a hely, amit kiválasztottam. A Hasik Hotel lenyűgözött! Annyira jól eltalált, eredeti, ízléses és elegáns, ugyanakkor nem hivalkodó a külső és belső építészet, berendezés. Hozzá kell tennem (akinek ez a szempont lényeges), hogy a szállodában nincs...

2020. január 30.
Olvastam, hogy a Lipóti Pékség is egy üzletlánc. Elég sok, főként a Dunántúlon lévő üzletük van, ahol a pékárun kívül, a helytől függően lehet kávét, süteményeket, szendvicset, kávét kapni, beülni, beszélgetni, internetezni. Itt Pápán bőséges volt a választék, finom a kávé és a tea mézzel (de...